I zespół

Hokejowy wynik w trzecim sparingu

Dziś pogoda nie rozpieszczała naszych zawodników. Wysoka temperatura i mocne słońce towarzyszyły im przez całe spotkanie. Mimo tego mecz dostarczył wielu emocji i aż czternastu bramek.

KS Teresin - Amprel Nowa Wieś 9:5 (4:2)

Bramki: 12' G.Węsek, 13', 39', 67', 71' K.Bartosiewicz, 17', 59', 87' M.Staniak, 89' A.Binienda

Skład: Ożarek (46'Testowany) - Smoliński (46' Felczak), Staniak, Binienda, Popławski (50' K.Bargieł), Stencel, Brzeski (46' Stojek), M.Bargieł (60' Bartosiewicz), Szewczyk (60'Brzeski), Bartosiewicz (46' Yandiuk), Węsek (46' Parśniak)

Wygrana Seniorów w drugim sparingu

W drugim meczu sparingowym Pierwsza Drużyna wygrała 4:1 z Unią Iłów. Nasz zespół stwarzał wiele sytuacji podbramkowych. Ważnym wydarzeniem był debiut w piłce seniorskiej trzech zawodników urodzonych w roku 2005.

KS Teresin - Unia Iłów 4:1 (2:0)

Bramki: 20', 48' K.Bargieł, 29', 75' M.Bargieł

Skład: Testowany - Smoliński, Binienda, Szewczyk, Popławski, Stojek, Stencel, Bartosiewicz, M.Bargieł, Brzeski, K.Bargieł oraz M.Yandiuk, K.Kamiński, M.Izak, P.Izak, Sz.Felczak, S.Parśniak, M.Staniak

Rocznik 2010

SPARINGOWA WYGRANA ROCZNIKA 2010

Błonianka II Błonie - KS Teresin 6:12

 

W dniu dzisiejszym zespół rocznika 2010 rozegrał sparing z Błonianką II, wzmocnioną kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny. Od samego początku narzuciliśmy wysokie tempo. Praca zawodników na treningach dała nam przekonujące zwycięstwo. Byle tak dalej !

Skład: P.Jarzębowski, Mt.Zdanowski, J.Kamiński, M.Przygoda, Sz.Wieczorek, J.Gawor, W.Włodarski, A.Karnowski, A.Dąbrowski, P.Różniak

I zespół

Inauguracyjny sparing za nami

Pierwsza drużyna rozegrała w miniony poniedziałek inauguracyjny sparing po przerwie spowodowanej epidemią. W pierwszej połowie przeważaliśmy. Jednak mimo kilku dobrych okazji, to rywale okazali się skuteczniejsi, wychodząc na prowadzenie po rzucie wolnym, strzelonym w 40 minucie.

Po zmianie stron gra się wyrównała. Nadal atakowaliśmy, czego konsekwencją była bramka wyrównująca - po rzucie rożnym, rywal zaliczył trafienie samobójcze. Nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo. W 71 minucie P.Szewczyk faulował w polu karnym, a przeciwnik skutecznie wykorzystał  jedenastkę.

Najbliższy sparing nasz zespół rozegra w poniedziałek. Rywalem będzie Unia Iłów.

AP ŻYRARDOWIANKA - KS TERESIN 2:1 (1:0)

Skład: Testowany - P.Szewczyk, A.Binienda, K.Smoliński, D.Popławski, K.Stencel, K.Bargieł, D.Brzeski, K.Bartosiewicz, M.Yandiuk (75' S.Parśniak), S.Parśniak (45' G.Węsek)

Trampkarze 2005

Remis rocznika 2005 w pierwszym meczu kontrolnym

ROCZNIK 2005/2006 📣
Remis z Promykiem.

⭕ KS Promyk Nowa Sucha 2:2 KS Teresin (2:0)

⚽ Kamil Kamiński
⚽ Przemysław Izak

🔵Skład: Adam Prekiel, Kacper Zyzek, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Przemysław Izak, Wojciech Bryński, Bartek Burski, Szymon Matuszkiewicz, Kajetan Walicki, Mikołaj Młodawski, Kamil Kamiński, Filip Mikołajczyk, Michał Kraska, Mateusz Boczkowski

I zespół

Pierwszy zespół - sparingi

- 10.06 - 19 - Teresin II 

- 15.06 - 19 - Żyrardowianka (wyjazd)

- 22.06 - 19.30 - Unia Iłów (dom)

- 27.06 - 13.30 - Amprel Nowa Wieś (dom)

- 11/12.07 - Zaborowianka Zaborów

- 22.07 - Orkan Sochaczew

- 25.07 - Józefowianka Józefów.

SENIORZY NA START !

Niestety... runda wiosenna została odwołana. Mimo tego, że nasza drużyna została wzmocniona w trakcie przerwy zimowej, koronawirus zrobił swoje. Rozgrywki ligi okręgowej zostały zakończone na podstawie rundy jesiennej.

Mimo wszystko, pierwsza drużyna seniorów rozpoczęła w poniedziałek treningi. Tymczasowo, zgodnie z przepisami, w grupach sześcioosobowych. Wszyscy zawodnicy odbyli już treningi. Na obecną chwilę przygotowujemy się do nowego sezonu. Trenujemy, aby podtrzymać formę i robimy to, co lubimy najbardziej, czyli kopiemy w piłkę ! 

 

Rocznik 2010

ROCZNIK 2010 - START

Zawodnicy z rocznika 2010, prowadzonego przez trenera Tomasza Spytka, zaczęli w tym tygodniu treningi. Ostatnie dwa miesiące minęły nam na treningach indywidualnych. Przerwa była spowodowana przez epidemię koronawirusa. Dziś możemy wrócić do normalności !!!

Jednocześnie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy urodzili się w roku 2010, do zapisów do naszej drużyny. Telefon do trenera: 606 718 307 !

Trampkarze 2005

Porażka z Promykiem w meczu sparingowym

W niedzielny słoneczny poranek zmierzyliśmy się z zespołem Promyka. Tym razem rywal okazał się lepszy.

Czytaj więcej

Remis z Partyzantem Leszno

 

⭕ KS Partyzant Leszno 1 - 1 KS Teresin

 

⚽ Wojciech Bryński 

 

🔵Skład: Kacper Zyzek, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Piotr Pietrzak, Aleksander Pietruszka, Przemysław Izak, Wojciech Bryński, Aleksander Gołębiewski, Bartek Burski, Szymon Matuszkiewicz, Kajetan Walicki, Mikołaj Młodawski

Wygrana z Milanówkiem

Milan Milanówek 0 - 4 KS Teresin

 

⚽ Mikołaj Izak

⚽ Aleksander Pietruszka 

⚽⚽ Przemysław Izak 

 

🔵Skład: Adam Prekiel, Kacper Zyzek, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Piotr Pietrzak, Aleksander Pietruszka, Przemysław Izak, Wojciech Bryński, Aleksander Gołębiewski, Filip Mikołajczyk, Bartek Burski

Wygrana w pierwszym meczu kontrolnym

ROCZNIK 2005/2006 📣

Wygrana w pierwszym meczu kontrolnym 

 

⭕ AP Żyrardów 2 - 4 KS Teresin (2:2)

Bramki:

Mikołaj Izak

Bartek Jarzębowski

2x Kamil Kamiński 

 

Skład: Adam Prekiel, Kacper Zyzek, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Szymon Matuszkiewicz, Mikołaj Młodawski, Mateusz Boczkowski, Kajetan Walicki, Piotr Pietrzak, Aleksander Pietruszka, Przemysław Izak, Wojciech Bryński, Aleksander Gołębiewski, Kamil Kamiński, Filip Mikołajczyk, Bartek Burski

Rocznik 2010

Turniej rocznika 2010

W dniu dzisiejszym zespół rocznika 2010 wziął udział w turnieju OSiR Włochy Cup. Nasi zawodnicy stawili się w liczbie trzynastu i dzielnie walczyli w każdym meczu. Ostatecznie nie udało się nam wyjść z grupy. Najważniejsza jednak jest nauka i dobra zabawa, tak aby w przyszłości jak najlepiej się rozwinąć !

Klub reprezentowali: J.Gawor, J.Kamiński, A.Karnowski, M.Przygoda, W.Włodarski, D.Szarwas, Sz.Wieczorek, Mt.Zdanowski, M.Milczarek, I.Bielecki, Sz.Leszczyński, P.Jarzębowski, A.Dąbrowski.

Bramki strzelali: Mt.Zdanowski (3x), A.Karnowski, J.Gawor

I zespół

Rozpoczęcie przygotowań i sparing pierwszej drużyny

Naprzód Stare Babice - KS Teresin 1:2 (0:1)

Bramki: 45' R.Grefkowicz, 58' zawodnik testowany

Skład: M.Mianowicz - M.Yandiuk, zawodnik testowany (60' J.Giś), M.Staniak, D.Popławski, J.Giś (45' A.Stańczyk), W.Stojek (45' M.Bauman), zawodnik testowany, G.Węsek, M.Bargieł (45' Sz.Felczak), R.Grefkowicz

 

Pierwsza drużyna KS Teresin od tygodnia przygotowuje się do rundy wiosennej. Zawodnicy ciężko pracują, aby jak najlepiej wystartować i sprawić wiele radości wszystkim naszym sympatykom.

W miniony piątek rozegraliśmy mecz sparingowy. Pierwsza połowa była dość wyrównana. Większość pojedynków toczyło się w środku pola. Chwilę przed zejściem do szatni udało się nam jednak stworzyć dobrą sytuację i wyjść na prowadzenie. Po zmianie stron przejęliśmy inicjatywę, ale to gospodarze trafili do siatki i wyrównali stan meczu. Nie na długo jednak. Dwie minuty po stracie bramki udało się nam podwyższyć wynik i ostatecznie wygrać mecz.

Wpadka na koniec jesieni

KS Teresin – LKS Chlebnia 3:4 (2:1)  Bramki dla Teresina: S. Płacheta (12 min. - karny), T. Oziemblewski (45 min.), K.Bartosiewicz (82 min. – karny)

KS Teresin: M.Mianowicz –  P.Szewczyk (85 M.Yandiuk), K.Smoliński, M.Staniak, D.Popławski –T. Oziemblewski (88 R.Grefkowicz), J.Giś, S.Płacheta (72 J.Antczak), K.Bartosiewicz, G.Wesek – K. Bargieł

Po pięknej serii trzech zwycięstw można było oczekiwać mocnego zakończenia rundy jesiennej.I długo w sobotę się na to zanosiło. Strzelanie rozpoczął Sylwek skutecznie egzekwując jedenastkę. W następnych minutach mieliśmy jeszcze 2 sytuacje, gdzie K. Bargieł wychodził sam na sam z bramkarzem gości i  nie potrafił wykorzystać skutecznie tych sytuacji. Za to goście niedługo potem również dostali karnego - zawodnik Chlebni będąc w towarzystwie trzech naszych obrońców, wygrał pozycje i dał się

Czytaj więcej

II zespół

Podsumowanie zespołu Rezerw KS Teresin

Klasa B gr. IV UKS KS.II TERESIN miejsce 5. 22pkt. 7-zwycięstw .1 - remis, 5.-porażek  Stosunek bramek  38-32. Najlepszym strzelcem Kamil Sadziński -11 Mykola Yandiuk -7 Sebastian Parśniak-6  Jakub Florczak-3 J.Gmurek, S.Felczak, W.Stojek -po 2 bramki ,D.Buczyński, D.Paradowski, D.Gajewski, P.Żakowski, O.Szafrański po 1 bramce.                                                                           

Podsumowując rundę jesienną sezonu 2019/20 trzeba być zadowolonym, 80% zawodników to chłopcy 17 letni dwóch 16- latków.Są wspierani przez kilku starszych doświadczonych zawodników.Tak naprawdę uczą się gry na poziomie seniorskim i każda minuta na boisku to zbieranie doświadczenia. Wiadomo że piłka nożna na tym poziomie to często gra fizyczna i chłopcom brakuje tężyzny fizycznej ale często radzą  sobie szybkością   sprytem i zaangażowaniem i wytrzymałością i dążeniem do zwycięstwa tak jak w meczu z Milanówkiem. Ważne  że obyło się bez poważnych kontuzji i możemy odpocząć aby w lutym i marcu móc przygotować się do rundy rewanżowej która zacznie się pod koniec marca.Obecnie zaczynamy okres roztrenowania po którym w grudniu wejdziemy na hale aby poprawić tężyznę fizyczną  i być cały czas przy piłce. Trener K. Bargieł.

Remis na wyjeździe

RELAX RADZIWIŁŁÓW -UKS KS II TERESIN 2:2 (1:0) Bramki: 32x  S. PARŚNIAK   

Graliśmy  w składzie: W.Ożarek P.Kowalski D.Gajewski P.Żakowski (70min.P.Zdanowski) J.Gmurek (65 min.M.Wysocki) M.Banaszek (C) K.Dentko (60 min.O.Szafrański) D.Paradowski (87min.K.Bargieł) K.Sadziński J.Florczak S.Parśniak

W sobotnie południe zagraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej o mistrzostwo B klasy gr.4.Jadąc do Radziwiłłowa wiedzieliśmy że jest to ciężki teren dla nas .Mecz zaczęliśmy bardzo żle po faulu w polu karnym naszego obrońcy sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Na nasze szczęście zawodnik gości nie wykorzystał karnego, przestrzelił  go. My po jednym z kontrataków strzelamy na jeden zero. Mamy też sytuacje sam na sam ale obrońca w ostatnie chwili wybija piłę z linni bramkowej. Po przerwie niestety przeciwnicy z rzutu wolnego wyrównują i jest remis. Drugą bramkę tracimy ze strzału z daleka, uderzona piłka wpada pod poprzeczkę. Na szczęście  Mateusz Banaszek idealnym podaniem obsłużył Sebastiana a ten nie pozostawił  żadnych szans bramkarzowi gości. W końcówce mecz stał się otwarty obie drużyny dążyły do strzelenia bramki ale sędzia po upływie 90 min. +3 zakończył mecz.Jest pewien niedosyt ale patrząc na cały przebieg meczu i niewykorzystany rzut karny trzeba być zadowolony z remisu.TR.K.Bargieł

I zespół

KAMIL BARTOSIEWICZ – TRZY BRAMKI + ASYSTA

Błonianka II Błonie - KS Teresin 1:4 (1:3)   Bramki dla Teresina: Kamil Bartosiewicz – trzy (17, 32 i 80 min.), Jakub Antczak (17 min.)

KS Teresin: Mianowicz (83 Nowakowski) –  Yandiuk, Staniak, Smoliński, Szewczyk  – Giś, Grefkowicz, Bartosiewicz, Płacheta - Węsek (85 Felczak) – Antczak (84 Stańczyk)

Po dwóch efektownych zwycięstwach podopieczni Tomasza Spytka udali się na wyjazd do zamykających ligową tabelę rezerw Błonianki. Wiadomym jest, że takie mecze nigdy nie są łatwe gdyż ekipy z końcowych miejsc mają ogromne ambicje poprawy swojej sytuacji. Nie inaczej było w sobotę. Po kilkuminutowym wzajemnym badaniu się

Czytaj więcej

Trampkarze 2005

Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek

KS Teresin 8-1 KS Mszczonowianka Mszczonów (5:0)
bramki: Kamil Kamiński 6, Przemysław Izak 2

Czytaj więcej

I zespół

HAT-TRICK KACPRA BARGŁA

KS Teresin – Ryś Laski 7:1 (3:0) Bramki dla Teresina: K. Bargieł - 3 (4', 31' i 43'), M. Staniak (9'.), S. Płacheta (47,), R. Grefkowicz (58'.), J. Antczak (84')

KS Teresin:M. Mianowicz (46 Nowakowski) – D.Popławski (46 Antczak), M.Staniak, K.Smoliński(65' A.Stańczyk) P.Szewczyk (85 Żakowski) – J.Giś (54 W.Stojek), R.Grefkowicz, K.Bartosiewicz, S.Płacheta (77 Sz.Felczak), G.Węsek (35' Yandiuk) - K. Bargieł

Po zasłużonym wyjazdowym sukcesie ze Spartą Jazgarzew do Teresina przyjechała ekipa Rysia Laski. Przyjechała, rozegrała kolejny ligowy mecz a w 66 minucie po rzucie rożnym zdobyła nawet bramkę. Jednak w meczu tym grał również klub sportowy z Teresina. W zdobywaniu bramek okazał się siedmiokrotnie lepszy a sam Kacper Bargieł

Czytaj więcej

Rocznik 2010

Trzy punkty w dwóch meczach rocznika 2010

Zespół rocznika 2010 rozegrał w sobotę mecz z Relaxem II Radziwiłłów. Zawodnicy walczyli, jednak nie udało się wywieźć z trudnego terenu nawet jednego punktu. Trzy dni później doszło do spotkania naszej drużyny z liderem - Unią II Boryszew. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Spytka wygrali 7:5.

Relax II Radziwiłłów - KS Teresin 8:4

Kadra: Kamil Bylina, Jan Gawor, Adam Karnowski,  Maksymilian Przygoda, Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Wiktor Włodarski, Antoni Dąbrowski, Maciej Milczarek, Patryk Jarzębowski

Bramki: Adam Karnowski (3x), Wiktor Włodarski

KS Teresin - Unia II Boryszew 7:5

Kadra: Kamil Bylina, Jan Gawor, Adam Karnowski,  Maksymilian Przygoda, Wiktor Skoneczny, Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Wiktor Włodarski, Antoni Dąbrowski, Maciej Milczarek, Patryk Jarzębowski, Jonasz Kamiński, Szymon Leszczyński

Bramki: Jonasz Kamiński, samobójcza, Mateusz Zdanowski (2x), Szymon Wieczorek, Kamil Bylina, Adam Karnowski

Trampkarze 2005

Zwycięstwo z Ożarowianką

Ks Ożarowianka 1 - 2 Ks Teresin

Bramki: Mikołaj Izak (rzut karny), Mikołaj Młodawski

Czytaj więcej

I zespół

Efektowna wygrana u Wicelidera

 

Sparta Jazgarzew - KS Teresin 1:3 (1:1)  Bramki dla Teresina: Grzegorz Węsek (17 min.), Patryk Szewczyk (55 min.), Sylwester Płacheta (71 min. – karny)

 KS Teresin: Mianowicz – Popławski, Smoliński, Staniak, Szewczyk – Giś, Oziemblewski (90+2 Stańczyk) – Płacheta (76 Grefkowicz), Bartosiewicz, Węsek (88 Yandiuk)  – Antczak (90 Stojek)

Sugerując się statystykami Sparty Jazgarzew w występach na własnym boisku można było mieć co do końcowego wyniku poważne obawy. Gospodarze w dotychczasowych siedmiu meczach na własnym terenie sześć z nich wygrali zaś jeden zremisowali. W sobotę jednak podopieczni Tomasza Spytka nie przestraszyli się

Czytaj więcej

II zespół

Wygrana z Płochocinem

KS  TERESIN II - FC PŁOCHOCIN 5:1(1:1)   Bramki: Kamil Sadzińskix 3,  Sebastian Parśniak x2                                                    

Skład: W.Ożarek  P.Kowalski T.Gral D.Gajewski (46 P.Zdanowski) O.Szafrański M.Banaszek J.Florczak(75 K.Bargieł) S.Felczak(65 K.Dentko) D.Paradowski(60 A.Wróbel)K.Sadziński S.Parśniak                                                                                 

W sobotę w ramach 10 kolejki o mistrzostwo klasy B nasza drużyna podejmowała ekipę z Płochocina. Od pierwszych minut to my byliśmy stroną dominującą i po stworzeniu kilku dogodnych sytuacji, niestety to my  tracimy bramkę, która tego dnia nie powinna być stracona. Na szczęście na tą sytuację nasz zespół zareagował bardzo szybko i do szatni schodziliśmy z remisowym wynikiem. W przerwie powiedziałem zawodnikom kilka gorzkich słów o naszej postawie w tej pierwszej połowie i po przerwie już nic nie mogło nam zabrać upragnionego zwycięstwo. Drużyna przekonywująco wygrała chociaż bramek powinno wpaść tego dnia znacznie więcejrazy. Zostały trzy ważne mecze  dla układu tabeli za tydzień jedziemy do wicelidera z Podolszyna i tam będziemy walczyć o 3 punkty.

Trener K.Bargieł

Wygrana z Płochocinem

KS  TERESIN II - FC PŁOCHOCIN 5:1(1:1)   Bramki: Kamil Sadzińskix 3,  Sebastian Parśniak x2                                                    

Skład: W.Ożarek  P.Kowalski T.Gral D.Gajewski (46 P.Zdanowski) O.Szafrański M.Banaszek J.Florczak(75 K.Bargieł) S.Felczak(65 K.Dentko) D.Paradowski(60 A.Wróbel)K.Sadziński S.Parśniak                                                                                 

W sobotę w ramach 10 kolejki o mistrzostwo klasy B nasza drużyna podejmowała ekipę z Płochocina. Od pierwszych minut to my byliśmy stroną dominującą i po stworzeniu kilku dogodnych sytuacji, niestety to my  tracimy bramkę, która tego dnia nie powinna być stracona. Na szczęście na tą sytuację nasz zespół zareagował bardzo szybko i do szatni schodziliśmy z remisowym wynikiem. W przerwie powiedziałem zawodnikom kilka gorzkich słów o naszej postawie w tej pierwszej połowie i po przerwie już nic nie mogło nam zabrać upragnionego zwycięstwo. Drużyna przekonywująco wygrała chociaż bramek powinno wpaść tego dnia znacznie więcejrazy. Zostały trzy ważne mecze  dla układu tabeli za tydzień jedziemy do wicelidera z Podolszyna i tam będziemy walczyć o 3 punkty.

Trener K.Bargieł

I zespół

Z Nadarzynem na remis

KS Teresin - GLKS Nadarzyn 1:1 ( 0:1). Bramka: S. Płacheta.

Skład: M. Mianowicz, K.Smoliński, S. Płacheta,D. Popławski, R. Grefkowicz (55'- J. Giś), T.Oziemblewski, G. Węsek (46- Wiktor Stojek), M. Staniak, P. Szewczyk, K.Bargieł, K. Bartosiewicz (70' -J.Antczak)

W meczu z zespołem z Nadarzyna nasi zawodnicy uzyskali, można spokojnie powiedzieć - tylko remis. Wynik powinien być znacznie lepszy na naszą korzyść, a  sytuacje niewykorzystane zemściły się już w końcówce I połowy, gdy to goście po wykonanym rzucie rożnym i błędzie naszej obrony, zdobyli bramkę. W drugiej połowie dosyć

Czytaj więcej

Rocznik 2009

Wyniki rocznika 2009.

Poniżej wyniki ostatnich spotkań rocznika 2009.

Czytaj więcej

Orliki 2007

Wyniki Młodzików

Przedstawiamy ostatnie wyniki Młodzików.

Czytaj więcej

Rocznik 2010

Zwycięstwo rocznika 2010 !

W sobotę zawodnicy z rocznika 2010 odnieśli zwycięstwo nad zespołem Żyradrowianki III 5:2. Jest to duży progres w odniesieniu do pierwszego meczu. Trzeba pamiętać, że zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Spytka, ciężko trenują, trzy razy w tygodniu, a rezultaty tej pracy są widoczne z meczu na mecz.

Skład: D.Szarwas - J.Gawor, A.Karnowski, Mt.Zdanowski, Sz.Leszczyński, A.Dąbrowski, W.Skoneczny, W.Włodarski, M.Przygoda, M.Milczarek, J.Kamiński.

Bramki: MT.Zdanowski (3x), A.Karnowski, J.Gawor

II zespół

Borzęcin za silny dla rezerw

Naprzód II Babice Stare - KS II TERESIN 7:2 (3:0)  BRAMKI :KAMIL SADZIŃSKI DAMIAN PARADOWSKI       

Skład:M.Nowakowski P.Kowalski T.Gral O.Szafrański P.Zdanowski K.Sadziński S.Felczak M.Banaszek J.Florczak(68 min.M.Wysocki) P.Bauman(80 min.K.Bargieł)D.Paradowski .                       

 W sobotnie popołudnie dostaliśmy sromotną lekcje z rezerwami Borzęcina, które wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny (lider A klasy gr.3 ) nie dały tego dnia nam żadnych szans. Graliśmy wolno, nie dokładnie i chaotycznie w pomocy oraz biernie w obronie. Brakło dosłownie wszystkiego zaangażowania chęci gry i tak

Czytaj więcej

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin