I zespół

KOLEJNY HAT-TRICK SEBASTIANA

KS Teresin – Piast Piastów 4:1 (2:0)   Bramki dla Teresina: Grzegorz Węsek-1, Sebastian Parśniak - 3

KS Teresin: Drązikowski (46 Chapuła) – Popławski, Binienda, Smoliński, Żakowski  – Stencel, Węsek, Szewczyk, Parśniak, Bartosiewicz - M. Bargieł

Teresin tak polubił smak wygranej, że dokonał tego po raz siódmy z rzędu, umacniając się na trzecim miejscu w tabeli. Tym razem podopieczni Sebastiana Kęski pokazali swoją siłę w meczu z Piastem Piastów. Strzelanie rozpoczął Grzegorz Węsek, a podobnie jak w niedawnym spotkaniu z SEMP-em Ursynów bohaterem rywalizacji został

Siódma ligowa wygrana!

Dużo emocji w meczu z Relaxem! ❗️

WYMĘCZONE KOLEJNE PUNKTY!

Sarmata Warszawa - KS Teresin 2:3 (2:1) Bramki dla Teresina: Sebastian Parśniak (4 min.), Grzegorz Węsek – dwie (69 i 82 min.)

KS Teresin: Drązikowski – Popławski, Binienda, Smoliński, Żakowski (46 Węsek) – Stencel, Szewczyk,  Parśniak, Bartosiewicz, M. Bargieł - K. Bargieł

Podopieczni Sebastiana Kęski kontynuują wspaniałą serię zwycięstw. Tym razem jednak, w meczu z zasłużonym przedwojennym klubem - warszawskim Sarmatą, sukces przyszedł nadzwyczaj trudno. Co prawda Teresin świetnie otworzył mecz, gdyż już w 4 minucie Sebastian Parśniak podobnie jak tydzień wcześniej wpisał się na listę strzelców. Jednak od mniej więcej 10 minuty gospodarze solidnie wzięli się do pracy, co jednak najgorsze zupełnie przejęli kontrolę nad meczem. Szybkie kombinacyjne akcje przynosiły coraz większe zagrożenie pod bramką Konrada Drązikowskiego. Teresin notował niezliczoną liczbę strat, wykonywał co prawda sporo rzutów rożnych, jednak nie przynosiły one efektu. Sarmata atakował non stop co dało im efekty bramkowe w 24 i 36 minucie. Do końca pierwszej połowy piłkarze Teresina nie mogli praktycznie nic zdziałać, w piłce nożnej na szczęście jest jeszcze coś takiego jak druga połowa. W niej zaś obraz gry zaczął się wyraźnie zmieniać. Gospodarze, którzy w pierwszej części wykonali tytaniczną pracę źle rozłożyli siły i stopniowo zaczęli je tracić. Teresin natomiast udowadniał, że duża przewaga punktowa nad Sarmatą nie jest dziełem przypadku. W 69 minucie wprowadzony po przerwie na boisko Grzegorz Węsek precyzyjnym technicznym strzałem wyrównał stan meczu. Od tej pory w zespół wstąpiły nowe siły i zaczął realnie myśleć o zwycięstwie. Marzenia spełniły się w 82 minucie, kiedy to ponownie Grzegorz Węsek zdobył piękną bramkę uderzeniem zza pola karnego. Końcówka jak to zwykle w takich przypadkach bywa okazała się niezwykle nerwowa, jednak większa piłkarska dojrzałość Teresina wzięła górę i kolejne, szóste już z rzędu zwycięstwo stało się faktem. Oznacza to wreszcie znaczny awans, z szóstego na trzecie miejsce w tabeli.

Za tydzień w sobotę 17 października do Teresina przyjedzie dziesiąty zespół rozgrywek – Piast Piastów, początek spotkania o godz. 11.00.

Zwycięska passa trwa!

KS Teresin – SEMP Ursynów 6:1 (3:0)

Bramki dla Teresina: Sebastian Parśniak - trzy (21, 28 i 52 min.), Grzegorz Węsek (33 min.), samobójcza (65 min.) Kacper Bargieł (71 min.)

KS Teresin: Drązikowski (75 Chapuła) – Szewczyk, Binienda, Smoliński (68 Felczak), Żakowski – Stencel,  Węsek, Parśniak, Bartosiewicz, M. Bargieł (72 Izak) - K. Bargieł

Teresin nie zwalnia tempa. Po wspaniałym meczu w Baniosze, podopieczni Sebastiana Kęski podejmowali drużynę SEMP-a Ursynów. Od początku widać było zdecydowaną przewagę gospodarzy. Kiedy w 8 minucie 18-letni Sebastian Parśniak strzelił w słupek nie mógł przypuszczać, że będzie to jego wielki dzień. A jednak, w 21 minucie pięknym strzałem z kąta otworzył wynik meczu, zaś 7 minut później, dwukrotnie próbował pokonać bramkarza SEMP-a i druga próba po strzale głową okazała się skuteczna. W 33 minucie precyzyjnym strzałem z dalszej odległości podwyższył prowadzenie Grzegorz Węsek i od tego momentu można było spokojnie kontrolować mecz. Tuż przed przerwą Teresinowi przydarzył się jedyny błąd w defensywie, na szczęście zawodnik gości w sytuacji „sam na sam” z Konradem Drązikowskim strzelił niecelnie.W 52 minucie Sebastian Parśniak skompletował hat-tricka, bezapelacyjnie zostając zawodnikiem meczu. To ogromny talent, który miejmy nadzieję przyniesie naszemu zespołowi sporo pożytku, a jego kariera rozwinie się jak najlepiej. Teresin atakował nadal a goście nie wiele byli w stanie zdziałać. W 65 minucie po strzale z lewej strony pola karnego Michała Bargła piłka odbiła się od zawodnika gości i wpadła do bramki. W 71 minucie szóstego gola dołożył jeszcze Kacper Bargieł    i kolejne okazałe zwycięstwo stało się faktem. Pod koniec piłkarze Teresina nieco się rozluźnili, co zakończyło się w 85 minucie honorowym trafieniem SEMP-a, swoją drogą była to efektowna bramka.

Sobotnia wygrana to piąte zwycięstwo z rzędu Teresina i jednocześnie ósmy z rzędu mecz bez porażki. Niech ta znakomita seria zostanie podtrzymana za tydzień w wyjazdowym spotkaniu  z Sarmatą Warszawa.

Piąta wygrana z rzędu!

Emocje do samego końca!
KS Teresin 9:7 AP Żyrardowianka III

IV Liga Orlik E2 - rocznik 2010

Zapraszamy do śledzenia poczynań naszych podopiecznych.

Zwycięska seria trwa!

Promyk Nowa Sucha 4:7 KS Teresin

KS Teresin: Drązikowski – Szewczyk, Binienda, Smoliński (74 Żakowski), Popławski – Bauman, Stencel, Sosnovskyi (59 Parśniak), Bartosiewicz (83 Felczak), M. Bargieł (84 Izak) - K. Bargieł (70 Węsek)

Lider tabeli Orzeł Baniocha po dziewięciu kolejkach legitymował się kompletem dziewięciu zwycięstw i różnicą bramek 45-4. Podopieczni Sebastiana Kęski zdawali sobie sprawę z klasy przeciwnika, jednak zupełnie się go nie przestraszyli. Od pierwszych minut obserwowaliśmy ciekawe rajdy Romana Sosnovskiego i mądrą grę Kamilów:

KS Teresin – Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1 (1:0)  Bramki  dla Teresina:  Kacper Bargieł (5 min.), samobójcza (81 min.)

KS Teresin: Drązikowski – Szewczyk, Binienda, Smoliński, Popławski – Bauman, Stencel,  Sosnovskyi (70 Parśniak), M. Bargieł (78 Stojek), Bartosiewicz (83 Węsek) - K. Bargieł (90+1 Yandiuk)

Piłkarze Teresina w mecz dziewiątej kolejki weszli bardzo mocno. Już w 5 minucie świetnym rajdem lewym skrzydłem popisał się Kamil Bartosiewicz, po czym będąc już na wysokości pola karnego przerzucił piłkę na prawą flankę do Dominika Popławskiego. Ten lekko dośrodkował, a Kacper Bargieł pokonał bramkarza gości. Dobra gra

Teresińskie Lwy znowu górą!

GLKS Nadarzyn - KS Teresin 0:2 (0:1) Bramki  dla Teresina: Kacper Bargieł (33 min.), Michał Bargieł (70 min.)

KS Teresin: Drązikowski – Szewczyk, Binienda, Smoliński, Popławski (87 Żakowski) – Stencel, Stojek (90 Izak) – Sosnovskyi (85 Yandiuk), M. Bargieł (75 Parśniak), Węsek (78 Bartosiewicz) -        K. Bargieł (90 Felczak)

Po ważnej wygranej w meczu z Gromem, podopieczni Sebastiana Kęski spotkali się na wyjeździe       z mającym o dwa punkty w tabeli więcej zespołem GLKS Nadarzyn. Od początku spotkanie rozgrywane był w szybkim tempie. Po kilku minutach Teresin mógł prowadzić dwoma bramkami, niestety dogodnych sytuacji nie wykorzystali Wiktor Stojek i Grzegorz Węsek. Niepokojące jednak były straty na połowie przeciwnika, po których Nadarzyn organizował ciekawe akcje kombinacyjne i potrafił długo utrzymywać się przy piłce na naszej połowie. Na szczęście obrona stanęła na wysokości zadania i nie dopuszczała do bardzo groźnych sytuacji. W 33 minucie z rzuty rożnego dośrodkowywał Michał Bargieł a precyzyjną główką piłkę skierował do bramki jego brat Kacper       i do szatni można było udać się z jednobramkową przewagą

Wyjazdowe zwycięstwo!

Relax II Radziwiłów 5:11 KS Teresin

KS Teresin – Grom Warszawa 3:1 (2:0)    Bramki  dla Teresina: Kamil Smoliński (21 min. - karny), Michał Bargieł (28 min.), Adrian Binienda (80 min.)

KS Teresin: Drązikowski – Szewczyk (90+2 Żakowski), Binienda, Smoliński, Popławski – Stencel, Bauman  (37 Stojek) – Sosnovskyi (84 Yandiuk), M. Bargieł (90 Izak), Węsek (89 Felczak), K. Bargieł

W piątkowy wieczór podopieczni Sebastiana Kęski spotkali się z Gromem Warszawa, zespołem ze ścisłej czołówki tabeli prowadzonym przez byłego trenera Teresina Adama Warszawskiego. Od początku na murawie toczyła się twarda walka o każdy metr boiska. Nikt nie odpuszczał, obydwa zespoły konstruowały ciekawe akcje a mecz mógł się podobać. W 21 minucie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Kamil Smoliński. Siedem minut później po pięknej akcji lewym skrzydłem Patryk

Zagraliśmy w składzie:
Damian Szarwas, Jan Gawor, Patryk Jarzębowski, Szymon Wieczorek, Jonasz Kamiński, Mateusz Zdanowski, Adam Karnowski, Igor Bielecki, Wiktor Włodarski, Wiktor Skoneczny, Maksymilian Przygoda, Antoni Dąbrowski, Szymon Leszczyński

Brawo! 👏💪👨‍👩‍👦⚽️🥅

I zespół

MOGŁO BYĆ PIĘKNIE, BYŁO DOBRZE

Laura Chylice - KS Teresin 2:2 (2:0)  Kamil Smoliński ⚽️66’  Adrian Binienda ⚽️80’
KS Teresin: K.Drązikowski – M.Yandiuk (R.Sosnowski), A.Binienda, K.Smoliński, D.Popławski,K.Stencel (W.Stojek), M.Bauman, P.Szewczyk. M.Bargieł (Felczak), G.Węsek - K. Bargieł (S. Płacheta)
W pierwszych pięciu kolejkach Laura Chylice zdobyła komplet 15 punktów i można było mieć co do tego wyjazdu uzasadnione obawy. W pierwszych 25 minutach to jednak Teresin prezentował się bardzo dojrzale i wypracował sobie kilka sytuacji podbramkowych, niestety zabrakło skuteczności. Gospodarze wykorzystali to bez litości. W 30 minucie po faulu Michała Bargła Laura wykonywała rzut wolny z ok. 25 metrów od bramki z boku. Po wrzutce na krótki słupek piłkę skierował do siatki Daniel Ludynia. Minutę później prowadzenie Laury po wrzutce z linii końcowej podwyższył Jarosław Jamrozik. Teresin przełknął dwie gorzkie pigułki i zareagował najlepiej jak

Punkt po wielkich emocjach!

KS Teresin – Milan Milanówek 2:2 (2:1)  Kamil Smoliński ⚽️11’ ⚽️21’

KS Teresin: K.Drązikowski, M.Yandiuk, A.Binienda, K.Smoliński, D.Popławski, M.Bauman, W.Stojek, S.Parśniak (80' Żakowski), M. Bargieł, G.Węsek - K. Bargieł (26 S. Płacheta)

W sobotnie upalne przedpołudnie do Teresina zawitała jak zwykle silna ekipa z Milanówka. Od pierwszego gwizdka arbitra obydwa zespoły mocno weszły w mecz, a każdy jak najszybciej chciał udowodnić swoją wyższość. Już w 6 minucie po błędzie naszego obrońcy goście objęli prowadzenie, którym cieszyli się jedynie chwilę. Pięć minut później po świetnym wykonaniu rzutu wolnego przez Michała Bargła Kamil Smoliński strzałem głową wyrównał stan meczu. W 21 minucie Kamil stanął przed kolejną szansą egzekwując rzut karny i uderzając precyzyjnie szansy tej nie zmarnował. Po chwili Teresin doznał poważnego osłabienia, boisko musiał bowiem opuścić kontuzjowany Kacper Bargieł, w którego miejsce wprowadzony został Sylwek Płacheta. W 38 minucie mogliśmy mieć poważne obawy o utratę prowadzenia gdyż tym razem goście wykonywali jedenastkę. Piękną interwencją popisał się jednak Konrad Drązikowski odbijając piłkę w pole, trafiła ona do kolejnego zawodnika rywali ale i tym razem nie skończyło się to dla Teresina utratą gola. Do przerwy jeszcze Grzegorz Węsek i Sylwek Płacheta mogli podwyższyć prowadzenie jednak tym razem ich strzały okazały się nieskuteczne.
Po przerwie Milan wziął się ostro do pracy i w 54 minucie zawodnik gości otrzymał znakomite zagranie na wolne pole, wykonał efektowny rajd prawym skrzydłem po czym z  ostrego kąta strzałem w długi lewy róg pokonał Drązikowskiego. Od tego momentu oglądaliśmy bardzo dobre, żywe widowisko. Obydwa zespoły konstruowały akcję za akcją i do końca nie było wiadomo kto z tego meczu wyjdzie zwycięsko. Ostatecznie nie wyszedł nikt i po pięknej walce drużyny podzieliły się punktami. Kto wybrał się w sobotę na stadion w Teresinie nie żałował, mecz mógł się podobać i myślę, że punktu wywalczonego po ogromnym zaangażowaniu możemy być zadowoleni.
W najbliższy piątek o godz. 19.00 podopieczni Sebastiana Kęski rozegrają arcytrudne wyjazdowe spotkanie z legitymującą się po czterech kolejkach kompletem 12 punktów ekipą Laury Chylice.

NABÓR DO ROCZNIKA 2010

📌NABÓR ZAWODNIKÓW DO ROCZNIKA 2010 ⚽️

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem‼️

I zespół

Cenne 3 punkty na wyjeździe!

Perła Złotokłos - KS Teresin 1:4 (0:3) S. Parśniak ⚽️ 7 min. K. Bargieł ⚽️ 11 min. M. Bargieł ⚽️ 39 min. W. Stojek ⚽️ 55min.
KS Teresin: Drązikowski – Yandiuk, Binienda, Smoliński, Popławski – Bauman, Parśniak (88’ Ciurzyński), M. Bargieł (84’ Felczak), Stojek, Węsek - K. Bargieł

Po nieudanym środowym występie zespół z Teresina rozegrał wyjazdowy mecz z Perłą Złotokłos. Mimo ciągłych braków kadrowych i kontuzji nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze w tym meczu. Od pierwszym minut widać było, że zespół jest skoncentrowany i realizuje zadania nakreślone przez trenera. Efektrem tego były dwie szybko strzelone bramki. W 7 minucie Sebastian Parśniak otworzył wynik pewnie wykorzystując dobre podanie od K. Bargła i sytuacji sam na sam pokonał bramkara gospodarzy. A już po 11 minutach Teresin prowadził  2:0  po kolejnej wykorzystanej sytuacji sam na sam, tym razem K. Bargieł pokonał bramkarza gospodarzy. W linii obrony graliśmy pewnie bez większych błędów, brakowało trochę dokładności i więcej gry z pierwszej piłki co na pewno umożliwiała dobra murawa, na której był rozgrywany mecz. Przed przerwą prowadziliśmy już 3:0, M Bargieł dokładnym strzałem z obrębu pola karnego po raz kolejny podwyższył wynik. Po zmianie stron Teresin grał uważnie, a kilka błędów które zrobiliśmy nie zostały wykorzystane przez Gospodarzy. Perła próbowała zdobyć gola kontaktowego ale bez większych sukcesów.  Jednen groźny strzał dla gospodarzy, który w piękny sposób obronił Konrad Drązikowski oraz skutecznie wyegzekwowany rzut karny w 73 minucie. To jednak wszystko na co w niedzielne popołudnie stać było Perłę Złotokłos. Teresin zwyciężył zasłużenie, będąc przez prawie całe spotkanie zespołem zdecydowanie lepszym. Na wyróżnienie zasłużył młodziutki Sebastian Parśniak, który znakomicie wykończył świetne, prostopadłe dogranie zdobywając pierwszą bramkę.

W sobotę 21 sierpnia Teresin podejmie ekipę Milanu Milanówek, oby z podobnym pozytywnym skutkiem!!

Przegrana w 3 kolejce

KS Teresin – Ryś Laski 0:2 (0:0)

KS Teresin: Drązikowski – Binienda, Smoliński, Popławski, Żakowski – Bauman, Felczak (65’ Szewczyk), M. Bargieł (46’ Parśniak), Węsek (63’ Stojek), Brzeski - K. Bargieł

Niekiedy w piłce nożnej dzieją się rzeczy racjonalnie niewytłumaczalne. Zaledwie trzy dni wcześniej w arcytrudnym spotkaniu w Ursusie podopieczni Sebastiana Kęski pokazali ogromny charakter i wyprowadzili drużynę z wydawałoby się beznadziejnej sytuacji do zwycięstwa. W środę obejrzeliśmy niestety zupełnie inne oblicze zespołu. Można powiedzieć, że w starciu z Rysiem Laski w grze Teresina nie wychodziło zupełnie nic. Od początku mecz nie mógł się nikomu podobać. Niezliczona ilość strat i to z obydwu stron mocno irytowała jednak to goście mieli lepszy pomysł na sukces. Pierwsza połowa nie dostarczyła kibicom żadnych emocji.
Potem niestety było jeszcze gorzej. Teresin zupełnie nie mógł złapać właściwego rytmu, przegrywał górne piłki, nie zgarniał drugich piłek i dawał coraz większe powody do niezadowolenia. W 59 minucie gościom przydarzył się rzut karny i w niezłym stylu został przez nich wykorzystany. Nie dość że gra wybitnie się nie układała to jeszcze w trzecim kolejnym meczu tych rozgrywek trzeba było gonić wynik. W 70 minucie goście z Lasek podwyższyli prowadzenie bardzo mocnym strzałem tuż przy słupku. Do końcowego gwizdka gospodarze nie zdołali w tym meczu zrobić już nic dobrego. Dopiero w ostatnich 10 minutach zaznaczyli swoją przewagę, nie przełożyło się to jednak nawet na zdobycie gola kontaktowego i ten niezwykle przykry mecz zakończył się przykrym, na dodatek zupełnie nieoczekiwanym wynikiem.
Liga nie wybacza aż tak słabej gry, ma jednak to do siebie, że za chwilę daje szansę na rehabilitację. I taką szansę Teresin otrzyma już w niedzielę 16 sierpnia o godz. 15.00 kiedy to rozpocznie się wyjazdowa potyczka z Perłą Złotokłos. Nie ma lepszej reakcji na to co się stało w środę jak ambitna walka i osiągnięcie korzystnego wyniku. Na to czekamy niecierpliwie.

II zespół

Pierwsza kolejka Serie B

KS Teresin - Relax Radziwiłów 1:1 (0:1) Bramki: T. Gral

Skład: K.Kowalski P.Kowalski D.Gajewski D.Buczyński P.Zdanowski T.Gral M.Banaszek(70 min.K.Bargieł)K.Ciurzyński D.Paradowski (65 min.A.Wróbel) J.Florczak(60 min. W.Feder) K.Sadziński

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy pierwsza kolejkę  B klasy GR IV. Mecz od początku był bardzo wyrównany ale to goście po akcji lewą stroną boiska i zgraniu piłki w pole karne pokonali naszego bramkarza. Dużo walki w środkowej cześci pola, okazje po jednej i po drugiej stronie ale do przerwy to goście prowadzili 1 bramką. Po przerwie i zmianach kilku zawodników nasza gra bardziej się ożywiła i po jednej z akcji Tomasz Gral chcąc wrzucić piłkę na głowę kolegi strzeli bramkę zaskakując bramkarza gości. Końcówka to już przewaga naszego zespołu. Graliśmy w przewadze jednego zawodnika gdyż jeden z obrońców gości  po ewidentym faułu na A.Wróbel otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Zespół z Teresin  był  bliski  zdobyciu 3 punktów   w tym meczu , niestety brakło jednak czasu i mecz zakończył się podziałem punktów.

W następny weekend przerwa, gdyż mecz z Cegłowem został przeniesiony na 2.09.2020

TR.K.Bargieł

I zespół

Pełna rehabilitacja w drugiej kolejce LO

KS Ursus : KS Teresin 2:3 (2:1) Bramki dla Teresina: Kacper Bargieł ⚽️45’ ⚽️74’ Dawid Brzeski ⚽️55’

KS Teresin: Drązikowski – Yandiuk (35’ Żakowski), Smoliński, Popławski, Binienda – Felczak, Bauman, Stencel (28’ Węsek), Stojek (46’ Parśniak), Brzeski – K. Bargieł

Po ubiegłotygodniowej porażce w Brwinowie podopieczni Sebastiana Kęski przyjechali do Ursusa w mocno przetrzebionym składzie. Z różnych powodów nie mogli w meczu wystąpić Kamil Bartosiewicz, Michał Bargieł, Sylwek Płacheta i Patryk Szewczyk. W bramce zaś po raz pierwszy zobaczyliśmy Konrada Drązikowskiego. Od początku Teresin bardzo ostro wziął się do pracy, a gra toczyła się w dotkliwym upale. Niestety między 28 a 35 minutą przydarzyła się seria nieszczęść. Najpierw boisko z powodu urazu opuścić musiał Kamil Stencel, po chwili gospodarze zdobyli bramkę z problematycznego rzutu karnego, aby za kolejną chwilę podwyższyć prowadzenie strzałem do pustej bramki. Jakby tego było mało kontuzję odnotował jeszcze Mykola Yandiuk i też musiał zakończyć swój udział w meczu. Wydawało się, że nic dobrego nie może się już drużynie przydarzyć. A jednak ogromne zaangażowanie całego zespołu nagrodzone zostało tuż przed przerwą kiedy to po rzucie rożnym Kacper Bargieł efektowną główką zdobył bramkę kontaktową.
Osłabiony Teresin po przerwie podjął niesamowitą walkę. W 55 minucie po pięknej akcji lewym skrzydłem Szczepana Felczaka Dawid Brzeski wyrównał stan meczu. Za chwilę w stuprocentowej sytuacji znalazł się Kacper, którego strzał o centymetry minął prawy słupek bramki Ursusa. Wreszcie w 74 minucie Kacper popisał się kolejnym pięknym uderzeniem głową i wyprowadził ekipę na prowadzenie. Do końca drżeliśmy o wynik ponieważ Ursus za wszelką cenę starał się doprowadzić przynajmniej do remisu. Mimo tak dotkliwych personalnych osłabień zwycięstwo zostało dowiezione do ostatniego gwizdka arbitra.
Takie wygrane zawsze konsolidują zespół i poprawiają atmosferę. Wielkie gratulacje dla zawodników, że potrafili pozbierać się po tak niekorzystnych wydarzeniach z pierwszej połowy i przegranej w pierwszej kolejce.

W najbliższą środę o godz. 18.30 w trzeciej kolejce wreszcie Teresin zagra u siebie z Rysiem Laski, natomiast za tydzień w niedzielę uda się na kolejny wyjazd, tym razem do Perły Złotokłos.

Falstart na początku rozgrywek LO

Naprzód Brwinów: KS Teresin 5:3 (3:1) Bramki: D.Brzeski, K. Stencel, M.Bargieł

Początek meczu rozpoczął sie fatalnie dla naszego zespołu. Po 19 minutach gry przegrywaliśmy 2:0, najpierw w 3' stracilsmy bramkę po błędzie w linii obrony i kolejne błąd to 19 minuta. Na drugą bramkę odpowiedzieliśmy bardzo szybko gdyż po niecałych 2 minutach od wznowienia gry Dawid Brzeski pokonał bramkarza gospodarzy i gdy mogłoby się wydawać, że nasi zawodnicy obudzą się w końcu i wyrównają wynik spotkania, to jednak gospodarze przed przerwą w 40' zdobywają kolejną bramkę na 3:1. W drugiej połowie trwał dalej niestety " sen  Teresina" i kolejne błędy, niefrasobliwość i brak koncentracji, czego konsekwencją były kolejne 2 bramki zdobyte przez Gospodarzy. Swój "moment" Teresin miał miedzy 64- 68 minutą, gdzie zdobyliśmy dwie bramki po strzałach M.Bargła i K. Stencla. Jednakże to było wszystko na co było stać nasz zespół tego dnia. Gospodarze pieczętują swoją wygraną w 82' zdobywając bramkę na 5:3. Dziwi fakt, że zawodnicy z doświadczeniem IV Ligowym i wyższym, którzy obecnie występują w szeregach KS Teresin nie zdołali uporać się z beniaminkiem Ligi Okręgowej. No ale cóż, taka  to jest właśnie  piłka nożna.

Mamy nadzieję , że zespół " obudzi się" i dojedzie na mecz w Ursusie......

Hokejowy wynik w trzecim sparingu

Dziś pogoda nie rozpieszczała naszych zawodników. Wysoka temperatura i mocne słońce towarzyszyły im przez całe spotkanie. Mimo tego mecz dostarczył wielu emocji i aż czternastu bramek.

KS Teresin - Amprel Nowa Wieś 9:5 (4:2)

Bramki: 12' G.Węsek, 13', 39', 67', 71' K.Bartosiewicz, 17', 59', 87' M.Staniak, 89' A.Binienda

Skład: Ożarek (46'Testowany) - Smoliński (46' Felczak), Staniak, Binienda, Popławski (50' K.Bargieł), Stencel, Brzeski (46' Stojek), M.Bargieł (60' Bartosiewicz), Szewczyk (60'Brzeski), Bartosiewicz (46' Yandiuk), Węsek (46' Parśniak)

Wygrana Seniorów w drugim sparingu

W drugim meczu sparingowym Pierwsza Drużyna wygrała 4:1 z Unią Iłów. Nasz zespół stwarzał wiele sytuacji podbramkowych. Ważnym wydarzeniem był debiut w piłce seniorskiej trzech zawodników urodzonych w roku 2005.

KS Teresin - Unia Iłów 4:1 (2:0)

Bramki: 20', 48' K.Bargieł, 29', 75' M.Bargieł

Skład: Testowany - Smoliński, Binienda, Szewczyk, Popławski, Stojek, Stencel, Bartosiewicz, M.Bargieł, Brzeski, K.Bargieł oraz M.Yandiuk, K.Kamiński, M.Izak, P.Izak, Sz.Felczak, S.Parśniak, M.Staniak

SPARINGOWA WYGRANA ROCZNIKA 2010

Błonianka II Błonie - KS Teresin 6:12

W dniu dzisiejszym zespół rocznika 2010 rozegrał sparing z Błonianką II, wzmocnioną kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny. Od samego początku narzuciliśmy wysokie tempo. Praca zawodników na treningach dała nam przekonujące zwycięstwo. Byle tak dalej !

Skład: P.Jarzębowski, Mt.Zdanowski, J.Kamiński, M.Przygoda, Sz.Wieczorek, J.Gawor, W.Włodarski, A.Karnowski, A.Dąbrowski, P.Różniak

I zespół

Inauguracyjny sparing za nami

Pierwsza drużyna rozegrała w miniony poniedziałek inauguracyjny sparing po przerwie spowodowanej epidemią. W pierwszej połowie przeważaliśmy. Jednak mimo kilku dobrych okazji, to rywale okazali się skuteczniejsi, wychodząc na prowadzenie po rzucie wolnym, strzelonym w 40 minucie.

Po zmianie stron gra się wyrównała. Nadal atakowaliśmy, czego konsekwencją była bramka wyrównująca - po rzucie rożnym, rywal zaliczył trafienie samobójcze. Nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo. W 71 minucie P.Szewczyk faulował w polu karnym, a przeciwnik skutecznie wykorzystał  jedenastkę.

Najbliższy sparing nasz zespół rozegra w poniedziałek. Rywalem będzie Unia Iłów.

AP ŻYRARDOWIANKA - KS TERESIN 2:1 (1:0)

Skład: Testowany - P.Szewczyk, A.Binienda, K.Smoliński, D.Popławski, K.Stencel, K.Bargieł, D.Brzeski, K.Bartosiewicz, M.Yandiuk (75' S.Parśniak), S.Parśniak (45' G.Węsek)

Trampkarze 2005

Remis rocznika 2005 w pierwszym meczu kontrolnym

ROCZNIK 2005/2006 📣
Remis z Promykiem.

⭕ KS Promyk Nowa Sucha 2:2 KS Teresin (2:0)

⚽ Kamil Kamiński
⚽ Przemysław Izak

🔵Skład: Adam Prekiel, Kacper Zyzek, Bartek Jarzębowski, Mikołaj Izak, Przemysław Izak, Wojciech Bryński, Bartek Burski, Szymon Matuszkiewicz, Kajetan Walicki, Mikołaj Młodawski, Kamil Kamiński, Filip Mikołajczyk, Michał Kraska, Mateusz Boczkowski

I zespół

Pierwszy zespół - sparingi

- 10.06 - 19 - Teresin II

- 15.06 - 19 - Żyrardowianka (wyjazd)

- 22.06 - 19.30 - Unia Iłów (dom)

- 27.06 - 13.30 - Amprel Nowa Wieś (dom)

- 11/12.07 - Zaborowianka Zaborów

- 22.07 - Orkan Sochaczew

- 25.07 - Józefowianka Józefów.

SENIORZY NA START !

Niestety... runda wiosenna została odwołana. Mimo tego, że nasza drużyna została wzmocniona w trakcie przerwy zimowej, koronawirus zrobił swoje. Rozgrywki ligi okręgowej zostały zakończone na podstawie rundy jesiennej.

Mimo wszystko, pierwsza drużyna seniorów rozpoczęła w poniedziałek treningi. Tymczasowo, zgodnie z przepisami, w grupach sześcioosobowych. Wszyscy zawodnicy odbyli już treningi. Na obecną chwilę przygotowujemy się do nowego sezonu. Trenujemy, aby podtrzymać formę i robimy to, co lubimy najbardziej, czyli kopiemy w piłkę !