I zespół

Wpadka na koniec jesieni

KS Teresin – LKS Chlebnia 3:4 (2:1)  Bramki dla Teresina: S. Płacheta (12 min. - karny), T. Oziemblewski (45 min.), K.Bartosiewicz (82 min. – karny)

KS Teresin: M.Mianowicz –  P.Szewczyk (85 M.Yandiuk), K.Smoliński, M.Staniak, D.Popławski –T. Oziemblewski (88 R.Grefkowicz), J.Giś, S.Płacheta (72 J.Antczak), K.Bartosiewicz, G.Wesek – K. Bargieł

Po pięknej serii trzech zwycięstw można było oczekiwać mocnego zakończenia rundy jesiennej.I długo w sobotę się na to zanosiło. Strzelanie rozpoczął Sylwek skutecznie egzekwując jedenastkę. W następnych minutach mieliśmy jeszcze 2 sytuacje, gdzie K. Bargieł wychodził sam na sam z bramkarzem gości i  nie potrafił wykorzystać skutecznie tych sytuacji. Za to goście niedługo potem również dostali karnego - zawodnik Chlebni będąc w towarzystwie trzech naszych obrońców, wygrał pozycje i dał się

Klasa B gr. IV UKS KS.II TERESIN miejsce 5. 22pkt. 7-zwycięstw .1 - remis, 5.-porażek  Stosunek bramek  38-32. Najlepszym strzelcem Kamil Sadziński -11 Mykola Yandiuk -7 Sebastian Parśniak-6  Jakub Florczak-3 J.Gmurek, S.Felczak, W.Stojek -po 2 bramki ,D.Buczyński, D.Paradowski, D.Gajewski, P.Żakowski, O.Szafrański po 1 bramce.

Podsumowując rundę jesienną sezonu 2019/20 trzeba być zadowolonym, 80% zawodników to chłopcy 17 letni dwóch 16- latków.Są wspierani przez kilku starszych doświadczonych zawodników.Tak naprawdę uczą się gry na poziomie seniorskim i każda minuta na boisku to zbieranie doświadczenia. Wiadomo że piłka nożna na tym poziomie to często gra fizyczna i chłopcom brakuje tężyzny fizycznej ale często radzą  sobie szybkością   sprytem i zaangażowaniem i wytrzymałością i dążeniem do zwycięstwa tak jak w meczu z Milanówkiem. Ważne  że obyło się bez poważnych kontuzji i możemy odpocząć aby w lutym i marcu móc przygotować się do rundy rewanżowej która zacznie się pod koniec marca.Obecnie zaczynamy okres roztrenowania po którym w grudniu wejdziemy na hale aby poprawić tężyznę fizyczną  i być cały czas przy piłce. Trener K. Bargieł.

Remis na wyjeździe

RELAX RADZIWIŁŁÓW -UKS KS II TERESIN 2:2 (1:0) Bramki: 32x  S. PARŚNIAK

Graliśmy  w składzie: W.Ożarek P.Kowalski D.Gajewski P.Żakowski (70min.P.Zdanowski) J.Gmurek (65 min.M.Wysocki) M.Banaszek (C) K.Dentko (60 min.O.Szafrański) D.Paradowski (87min.K.Bargieł) K.Sadziński J.Florczak S.Parśniak

W sobotnie południe zagraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej o mistrzostwo B klasy gr.4.Jadąc do Radziwiłłowa wiedzieliśmy że jest to ciężki teren dla nas .Mecz zaczęliśmy bardzo żle po faulu w polu karnym naszego obrońcy sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Na nasze szczęście zawodnik gości nie wykorzystał karnego, przestrzelił  go. My po jednym z kontrataków strzelamy na jeden zero. Mamy też sytuacje sam na sam ale obrońca w ostatnie chwili wybija piłę z linni bramkowej. Po przerwie niestety przeciwnicy z rzutu wolnego wyrównują i jest remis. Drugą bramkę tracimy ze strzału z daleka, uderzona piłka wpada pod poprzeczkę. Na szczęście  Mateusz Banaszek idealnym podaniem obsłużył Sebastiana a ten nie pozostawił  żadnych szans bramkarzowi gości. W końcówce mecz stał się otwarty obie drużyny dążyły do strzelenia bramki ale sędzia po upływie 90 min. +3 zakończył mecz.Jest pewien niedosyt ale patrząc na cały przebieg meczu i niewykorzystany rzut karny trzeba być zadowolony z remisu.TR.K.Bargieł

I zespół

KAMIL BARTOSIEWICZ – TRZY BRAMKI + ASYSTA

Błonianka II Błonie - KS Teresin 1:4 (1:3)   Bramki dla Teresina: Kamil Bartosiewicz – trzy (17, 32 i 80 min.), Jakub Antczak (17 min.)

KS Teresin: Mianowicz (83 Nowakowski) –  Yandiuk, Staniak, Smoliński, Szewczyk  – Giś, Grefkowicz, Bartosiewicz, Płacheta - Węsek (85 Felczak) – Antczak (84 Stańczyk)

Po dwóch efektownych zwycięstwach podopieczni Tomasza Spytka udali się na wyjazd do zamykających ligową tabelę rezerw Błonianki. Wiadomym jest, że takie mecze nigdy nie są łatwe gdyż ekipy z końcowych miejsc mają ogromne ambicje poprawy swojej sytuacji. Nie inaczej było w sobotę. Po kilkuminutowym wzajemnym badaniu się

KS Teresin 8-1 KS Mszczonowianka Mszczonów (5:0)
bramki: Kamil Kamiński 6, Przemysław Izak 2

KS Teresin – Ryś Laski 7:1 (3:0) Bramki dla Teresina: K. Bargieł - 3 (4', 31' i 43'), M. Staniak (9'.), S. Płacheta (47,), R. Grefkowicz (58'.), J. Antczak (84')

KS Teresin:M. Mianowicz (46 Nowakowski) – D.Popławski (46 Antczak), M.Staniak, K.Smoliński(65' A.Stańczyk) P.Szewczyk (85 Żakowski) – J.Giś (54 W.Stojek), R.Grefkowicz, K.Bartosiewicz, S.Płacheta (77 Sz.Felczak), G.Węsek (35' Yandiuk) - K. Bargieł

Po zasłużonym wyjazdowym sukcesie ze Spartą Jazgarzew do Teresina przyjechała ekipa Rysia Laski. Przyjechała, rozegrała kolejny ligowy mecz a w 66 minucie po rzucie rożnym zdobyła nawet bramkę. Jednak w meczu tym grał również klub sportowy z Teresina. W zdobywaniu bramek okazał się siedmiokrotnie lepszy a sam Kacper Bargieł

Zespół rocznika 2010 rozegrał w sobotę mecz z Relaxem II Radziwiłłów. Zawodnicy walczyli, jednak nie udało się wywieźć z trudnego terenu nawet jednego punktu. Trzy dni później doszło do spotkania naszej drużyny z liderem - Unią II Boryszew. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Spytka wygrali 7:5.

Relax II Radziwiłłów - KS Teresin 8:4

Kadra: Kamil Bylina, Jan Gawor, Adam Karnowski,  Maksymilian Przygoda, Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Wiktor Włodarski, Antoni Dąbrowski, Maciej Milczarek, Patryk Jarzębowski

Bramki: Adam Karnowski (3x), Wiktor Włodarski

KS Teresin - Unia II Boryszew 7:5

Kadra: Kamil Bylina, Jan Gawor, Adam Karnowski,  Maksymilian Przygoda, Wiktor Skoneczny, Damian Szarwas, Szymon Wieczorek, Mateusz Zdanowski, Wiktor Włodarski, Antoni Dąbrowski, Maciej Milczarek, Patryk Jarzębowski, Jonasz Kamiński, Szymon Leszczyński

Bramki: Jonasz Kamiński, samobójcza, Mateusz Zdanowski (2x), Szymon Wieczorek, Kamil Bylina, Adam Karnowski

Zwycięstwo z Ożarowianką

Ks Ożarowianka 1 - 2 Ks Teresin

Bramki: Mikołaj Izak (rzut karny), Mikołaj Młodawski

Sparta Jazgarzew - KS Teresin 1:3 (1:1)  Bramki dla Teresina: Grzegorz Węsek (17 min.), Patryk Szewczyk (55 min.), Sylwester Płacheta (71 min. – karny)

KS Teresin: Mianowicz – Popławski, Smoliński, Staniak, Szewczyk – Giś, Oziemblewski (90+2 Stańczyk) – Płacheta (76 Grefkowicz), Bartosiewicz, Węsek (88 Yandiuk)  – Antczak (90 Stojek)

Sugerując się statystykami Sparty Jazgarzew w występach na własnym boisku można było mieć co do końcowego wyniku poważne obawy. Gospodarze w dotychczasowych siedmiu meczach na własnym terenie sześć z nich wygrali zaś jeden zremisowali. W sobotę jednak podopieczni Tomasza Spytka nie przestraszyli się

W sobotę w ramach 10 kolejki o mistrzostwo klasy B nasza drużyna podejmowała ekipę z Płochocina. Od pierwszych minut to my byliśmy stroną dominującą i po stworzeniu kilku dogodnych sytuacji, niestety to my  tracimy bramkę, która tego dnia nie powinna być stracona. Na szczęście na tą sytuację nasz zespół zareagował bardzo szybko i do szatni schodziliśmy z remisowym wynikiem. W przerwie powiedziałem zawodnikom kilka gorzkich słów o naszej postawie w tej pierwszej połowie i po przerwie już nic nie mogło nam zabrać upragnionego zwycięstwo. Drużyna przekonywująco wygrała chociaż bramek powinno wpaść tego dnia znacznie więcejrazy. Zostały trzy ważne mecze  dla układu tabeli za tydzień jedziemy do wicelidera z Podolszyna i tam będziemy walczyć o 3 punkty.

Trener K.Bargieł

I zespół

Z Nadarzynem na remis

KS Teresin - GLKS Nadarzyn 1:1 ( 0:1). Bramka: S. Płacheta.

Skład: M. Mianowicz, K.Smoliński, S. Płacheta,D. Popławski, R. Grefkowicz (55'- J. Giś), T.Oziemblewski, G. Węsek (46- Wiktor Stojek), M. Staniak, P. Szewczyk, K.Bargieł, K. Bartosiewicz (70' -J.Antczak)

W meczu z zespołem z Nadarzyna nasi zawodnicy uzyskali, można spokojnie powiedzieć - tylko remis. Wynik powinien być znacznie lepszy na naszą korzyść, a  sytuacje niewykorzystane zemściły się już w końcówce I połowy, gdy to goście po wykonanym rzucie rożnym i błędzie naszej obrony, zdobyli bramkę. W drugiej połowie dosyć

Wyniki rocznika 2009.

Poniżej wyniki ostatnich spotkań rocznika 2009.

Przedstawiamy ostatnie wyniki Młodzików.

Zwycięstwo rocznika 2010 !

W sobotę zawodnicy z rocznika 2010 odnieśli zwycięstwo nad zespołem Żyradrowianki III 5:2. Jest to duży progres w odniesieniu do pierwszego meczu. Trzeba pamiętać, że zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Spytka, ciężko trenują, trzy razy w tygodniu, a rezultaty tej pracy są widoczne z meczu na mecz.

Skład: D.Szarwas - J.Gawor, A.Karnowski, Mt.Zdanowski, Sz.Leszczyński, A.Dąbrowski, W.Skoneczny, W.Włodarski, M.Przygoda, M.Milczarek, J.Kamiński.

Bramki: MT.Zdanowski (3x), A.Karnowski, J.Gawor

II zespół

Borzęcin za silny dla rezerw

Naprzód II Babice Stare - KS II TERESIN 7:2 (3:0)  BRAMKI :KAMIL SADZIŃSKI DAMIAN PARADOWSKI

Skład:M.Nowakowski P.Kowalski T.Gral O.Szafrański P.Zdanowski K.Sadziński S.Felczak M.Banaszek J.Florczak(68 min.M.Wysocki) P.Bauman(80 min.K.Bargieł)D.Paradowski .

W sobotnie popołudnie dostaliśmy sromotną lekcje z rezerwami Borzęcina, które wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny (lider A klasy gr.3 ) nie dały tego dnia nam żadnych szans. Graliśmy wolno, nie dokładnie i chaotycznie w pomocy oraz biernie w obronie. Brakło dosłownie wszystkiego zaangażowania chęci gry i tak

Okęcie Warszawa - KS Teresin 3:1 (1:0)  Bramka dla Teresina: Sylwester Płacheta (90+4 min.)

KS Teresin: Mianowicz – Popławski, Staniak, Kiliński, Yandiuk (64 Grefkowicz) – Giś, Oziemblewski – Płacheta, Bartosiewicz, Węsek (42 Parśniak, 73 Stojek)  – Antczak (84 Stańczyk)

Na trudnym terenie warszawskiego Okęcia podopieczni Tomasza Spytka musieli sobie radzić bez dwóch a nawet trzech podstawowych obrońców. Z różnych przyczyn nie mogli bowiem zagrać Patryk Szewczyk, Kamil Smoliński i Kacper Bargieł. W pierwszych trzydziestu minutach obserwowaliśmy wyrównaną walkę toczoną głównie w środkowej strefie boiska praktycznie bez dogodnych sytuacji z obydwu stron. Potem do głosu doszli gospodarze. W 37 minucie zdobyli pierwszą bramkę na co Teresin

GLKS Nadarzyn 0 - 2 KS Teresin (0:0)

Bramki: Mikołaj Izak (rzut karny), Przemysław Izak

KS Mszczonowianka 5:1 KS Teresin (1:1)

bramka: Wojciech Bryński

W dzisiejsze przedpołudnie zespół z rocznika 2010 pewnie pokonał Wrzos Międzyborów 7:2. Nasi zawodnicy od początku wykazywali się ogromnym zaangażowaniem. Walczyli o każdą piłkę i nie pozwalali na wiele przeciwnikowi. Pierwszą tercję wygraliśmy jedną bramką po trafieniu Jonasza Kamińskiego. W kolejnych częściach trafiali Janek Gawor, Wiktor Włodarski, trzy razy Adam Karnowski i raz mieliśmy do czynienia z bramką samobójczą.

Zagrali: A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, Sz. Wieczorek,  D. Szarwas, P. Różniak, W.Skoneczny, W.Włodarski

Utrzymana pozycja lidera

KS Teresin 6 - 1 KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (4:0)

Milan  Milanówek II -  KS  Teresin II  1:2(0:1) Bramki: W. Stojek K. Sadziński.

Graliśmy w składzie: M.Nowakowski P.Kowalski K.Bargieł D.Gajewski O.Szafrański, W.Stojek, M.Banaszek, S.Felczak, K.Sadziński, J.Florczak, S.Parśniak.

W 7 kolejce o mistrzostwo klasy B rezerwy Teresina udały się na mecz z rezerwami Milanu. Od początku meczu strona wiodącą byliśmy my, stworzyliśmy kilka doskonałych sytuacji ale  piłka  jak zaklęta nie chciała wpaść do bramki. Dopiero w 42 min. Wiktor Stojek pokonał bramkarza gości i do szatni schodziliśmy z

Przyszłość Włochy - KS Teresin 3:5 (1:1)  Bramki dla Teresina: K.Antczak – (45' i 80'.), Jakub Giś (63'), Kamil Bartosiewicz (81 min.), Radosław Grefkowicz (90+3 min.)

KS Teresin: M.Mianowicz –D. Popławski, M.Staniak, K.Smoliński, G.Węsek (87 P.Żakowski) - B.Bukowski(46 J.Giś), M.Yandiuk, T.Oziemblewski, S.Płacheta (74R. Grefkowicz), K.Bartosiewicz – J.Antczak (89 Kiliński)

W sobotnie przedpołudnie podopieczni Tomasza Spytka zafundowali swoim sympatykom wiele emocji. Od początku nadawali ton grze, stwarzali może nie stuprocentowe ale jednak dogodne sytuacje bramkowe jednak piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki. W 24 minucie zawodnik gospodarzy wykonywał rzut wolny z okolicy linii autowej w dość znacznej odległości od bramki. Piłka leciała bardzo długo, nikt jej po drodze nie sięgnął i niestety doleciała do celu. Teresin wziął się ostro do pracy i tuż przed

Niedużo zabrakło...

W dzisiejsze przedpołudnie zespół rocznika 2010 rozegrał trzecie ligowe spotkanie. Tym razem rywalem była Unia II Boryszew. Mecz rozpoczął się od bramki Adama Karnowskiego, która padła już w trzeciej minucie. Następnie inicjatywę przejęli gospodarze odrabiając stratę bramkową i wychodząc na jednobramkowe prowadzenie. Przed przerwą wyrównał jednak Jonasz Kamiński. W drugiej tercji jedną bramkę strzeliła Unia i jedną Teresin - znowu Jonasz Kamiński. Trzecia tercja identyczna, jak druga. Dla naszej drużyny trafił Szymon Wieczorek. W czwartej tercji do bramki rywali strzelił Mateusz Zdanowski i Jan Gawor, jednak rywal zaliczył trzy trafienia i wygrał 7:6.

Zagrali: M. Przygoda, A. Karnowski, Sz. Leszczyński, K. Bylina, J.Kamiński, M. Zdanowski, J. Gawor, Sz. Wieczorek,  D. Szarwas, P. Różniak

I zespół

Ładne pożegnanie z Pucharem Polski

KS Teresin – Drukarz Warszawa 3:3 (2:3) Rzuty karne 3:4  Bramki dla Teresina: K. Bartosiewicz – dwie, P. Szewczyk

KS Teresin: Nowakowski – Szewczyk, Staniak, Kilińki, Węsek – Grefkowicz (46 Yandiuk), Giś, Płacheta,  Bukowski, Bartosiewicz – K. Bargieł

Przy padającym deszczu w środowe popołudnie podopieczni Tomasza Spytka na tle przeciwnika z czołówki czwartej ligi wypadli okazale. Grając w składzie odbiegającym od podstawowego pokazali sporo dobrej piłki. To jednak goście lepiej weszli w mecz i szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Teresin zabrał się solidnie do odrabiania

Przegrana z Sokołem.

UKS KS TERESIN II - SOKÓŁ B.PIASECKIE 2:3(0:1) BRAMKI :M.YANDIUK ,J. FLORCZAK

SKŁAD ;M.Nowakowski P.Kowalski (75'J.FLORCZAK) D.Buczyński D.Gajewski(90'K.Bargieł)i O.Szafrański (55'P.Zdanowski) M.Banaszek M.Yandiuk K.Kiliński A.Stańczyk P.Bauman (60 min S.Parśniak ) K.Sadziński

Zawodnicy z rocznika 2010 zdążyli rozegrać dwa pierwsze ligowe mecze. W pierwszym spotkaniu nasi podopieczni udali się na trudny teren - do Żyrardowa. Spotkanie obfitowało w wiele emocji i bramek. Ostatecznie padł wynik 9:9.

W drugiej kolejce podejmowaliśmy Relax II Radziwiłłów. Od samego początku staraliśmy się utrzymywać przy piłce i tworzyć sytuacje bramkowe. Efektem mądrej i odpowiedzialnej gry było zwycięstwo 5:3.

III kolejka rocznika 2009

Kolejna kolejka ligowych zmagań przyniosła radosny smak zwycięstwa i gorycz porażki. Obie drużyny przystąpiły do swoich meczy osłabione brakiem kilku zawodników, na szczęście nie osłabiło to morale zespołów i nasi zawodnicy byli jeszcze bardziej zmotywowani aby pokazać się z jak najlepszej strony.