Orliki 2006

Zimny prysznic przed startem rozgrywek.

Dziś swój ostatni mecz kontrolny rozegrał rocznik 2006. Spotkanie odbyło się o godzinie 17 na płycie głównej boiska w Teresinie.

Przeciwnikiem naszych zawodników była solidna drużyna Pelikana Łowicz.

Czytaj więcej

REMIS PO WIELKICH EMOCJACH

Żyrardowianka Żyrardów - KS Teresin 2:2 (1:0)

Bramki dla Teresina: Michał Bargieł – dwie (49 i 59 min.) KS Teresin: Bułka - K. Bargieł (cz.- 2ż), Zych, Jaworski, M. Kowalski- K. Buczyński (cz.), Leszczyński (ż.), Bauman, Figat, M. Bargieł (ż.) - Kuśmider

Czytaj więcej

Klasa B Grupa IV

12 kolejka 25.03

KS TERESIN II - PIAST PIASTÓW II 0:1

Czytaj więcej

Sparing rocznika 2006

Kolejne spotkanie w ramach przygotowań do walki o ligowe punkty rozegrała drużna rocznika 2006. Spotkanie odbyło się w sobotę 25.03 o godzinie 11 na orliku w Szymanowie. Rywalem naszych Orlików była drużyna Relaxu Radziwiłłów.

Czytaj więcej

KS Teresin - Perła Złotokłos

Liga Okręgowa

SKUTECZNOŚĆ PO STRONIE GOŚCI

KS Teresin – Perła Złotokłos  0:3 (0:0)

KS Teresin: K. Kowalski - K. Bargieł (ż.), Zych, Jaworski, M. Kowalski (ż.) - K. Buczyński, Leszczyński (ż.), Bauman, Figat, Strzelczyk (80 Gmyrek) - Kuśmider

Po zimowej przerwie piłkarze Adama Warszawskiego wrócili na ligowe boisko. I już  w pierwszym wiosennym meczu przyszło spotkać się z liderem rozgrywek, silną Perłą Złotokłos.

Czytaj więcej

Turniej Halowy - rocznik 2007

W niedzielę (12.03) rocznik 2007 uczestniczył w turnieju w Sochaczewie zorganizowanym przez AP Sochaczew. Nasz zespół zajął ostatecznie 6. miejsce. Nasi młodzi zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki. Kadra KS Teresin: Wiktor Pietruszka, Kacper Jarosiński, Piotr Błaszczyk ,Filip Mikołajczyk ,Paweł Woźniak ,Dominik Ciura (K) ,Piotr Starus ,Braian Kowalski.

Czytaj więcej

Przygotowania rocznika 2007!

W ramach przygotowań do sezonu ligowego swój pierwszy mecz sparingowy rozegrał rocznik 2007. Zawodnicy prowadzeni przez Kamila Malca okazali się lepsi od rówieśników z drużyny FC Płochocin i wygrali 7:5. Skład KS Teresin: Wiktor Pietruszka, Patryk Żakowski,Kacper Jarosiński, Piotr Błaszczyk, Paweł Woźniak, Piotr Starus, Dominik Ciura, Braian Kowalski, Antoni Bielecki, Adam Cybulski ,Michał Dąbrowski

Serdeczne Gratulacje!

Udany sparing Orlików 2006

Dnia 11 marca, w Szymanowie drużyna Orlików 2006 w składzie: Kaper Zyzek, Bartek Makowiecki, Filip Mikołajczyk, Michał Rutkowski, Szymon Matuszkiewicz, Mikołaj Młodawski (k), Aleksander Pietruszka, Bartosz Dudek, Oskar Ryczałek, Krzysztof Goluch, rozegrała pierwszy sparing przed zbliżająca się ligą. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Marcina Bartosińskiego był zespół Orkana Sochaczew. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych zawodników 13:8. W spotkaniu nie zabrakło pięknych bramek i składnych akcji na jeden kontakt.

Czytaj więcej

Halowy Turniej z udziałem Młodzików (r.2005)

W dniu 05/03/2017 rocznik 2005 brał udział w cyklu turniejów halowych, organizowanych przez AP Sochaczew. Drużyna Ks Teresin zajęła 5 miejsce.

Wystąpiła w składzie:

 • Prekiel Adam,
 • Jarzębowski Bartłomiej,
 • Włudarczyk Łukasz,
 • Szajewski Michał,
 • Kamiński Kamil,
 • Młodawski Mikołaj,
 • Bryński Wojciech,
 • Pietrzak Kacper,
 • Izak Mikołaj,
 • Izak Przemysław.

Udany Sparing Trampkarzy!

Przygotowania do rundy kontrolnej w formie meczy kontrolnych rozpoczął również nasz zespół trampkarzy (rocznik 2002).

Podopieczni Pawła Gadziały pokonali na wyjeździe zespół MKS Żyrardowianka 1:0. Bramkę dla zespołu strzelił Oktawian Pela.

Czytaj więcej

Kolejny sparing Ligi Okręgowej

W dniu 19.02.2017 I Zespół KS Teresin rozegrał kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem był zespół Macovia Maków, wystepujący w rozgrywkach ligi okręgowej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Sparing odbył się w Skierniewicach i gospodarzem był zespół Macovi.
Czytaj więcej

Gala Sportu 2016

W dniu 10.02.2017 odbyła się w Teresinie, pierwsza edycja Teresińskiej Gali Sportu. Wydarzenie to zostało zainicjowane przez władze Gminy w porozumieniu z przedstawicielami dyscyplin sportowych w celu promowania osiągnięć sportowych zawodników gminy Teresin. Kapituła uhonorowała wielu sportowców, których indywidualne wyniki osiągnięte w roku 2016 r promowały naszą gminę nie tylko na Mazowszu ale również na arenie krajowej i międzynarodowej. Najwięcej nagród trafiło na ręce zawodników i zawodniczek wiodących sportów gminnych jakimi są zapasy i łucznictwo. Jednakże praca i wyniki naszych zawodników i drużyn również została doceniona. Wyróżnienie w kategorii drużyny w 2016, otrzymała drużyna prowadzona przez trenera Adriana Góraka – Młodziki rocznik 2005.
Czytaj więcej

Milan Milanówek vs I zespół KS Teresin

W sobotę o 14.30 I zespół KS Teresin rozegrał sparing z zespołem Milan Milanówek. Spotkanie, które rozgrywane było w trudnych warunkach ze względu na zalegający lód na boisku, zakończyło się wynikiem 3:1, do przerwy 1:0.
Czytaj więcej

Plany sparingów Trampkarzy

Do zmagań wiosennych przygotowują się również zespoły młodzieżowe.
Podopieczni Pawła Gadziały mają też już ustalone terminy sparingów:
 • 10.02.17 - KS Żyrardów
 • 25.02.17 - KS Osuchów
 • 28.02.17 - KS Nowa Sucha
Chłopcy od połowy stycznia wznowili treningi, szlifując formę meczową.
Kolejne sparingi będą ustalone w najbliższym terminie i podane również na naszej stronie.

I Zespół wznawia treningi

Z końcem stycznia I zespół KS Teresin wznowił treningi i przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017. Po rundzie jesiennej nasz zespół zajmuje wysokie 5 miejsce z dorobkiem 26 punktów.
W tabeli prowadzi zespół Perły Złotokłos – 37 pkt. 2 miejsce zajmuje zespół Piasta Piastów z takim samym dorobkiem punktowym.
W okresie przygotowawczym nasz zespół rozegra następujące gry kontrolne:
 • 04.02 - Milan Milanówek
 • 12.02 - Błękitni Korytów
 • 18.02 - Makowianka Skierniewice
 • 24.02 - Pelikan Łowicz
 • 04.03 - Victoria Sulejówek
 • 11.03 - Unia Iłów

Trzymajmy kciuki za dobre występy i brak kontuzji!

NASI SPONSORZY