Gala Sportu 2017

 

Podczas  kolejnej odsłony Gali Sportowca Roku 2017  w Teresinie, poznaliśmy zawodników z różnych dyscyplin sportowych, którzy reprezentowali nasza gminę na zawodach krajowych oraz międzynarodowych, zdobywając wiele medali i nagród. W tym roku  to święto naszego sportu, zaszczycił swoją obecnością, wielokrotny medalista mistrzostw Europy i Świata, wicemistrz Olimpijski z Moskwy a obecnie Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron. To przedstawiciele tej dyscypliny sportu zdobywają co roku chyba najwięcej medali na arenach krajowych i międzynarodowych. W tym roku Galę sportu uświetniła również swoim

występem Maja Kapłon wraz z Dandysami.

Kapituła  przyznała nagrody za 2017 rok w sześciu kategoriach – sport szkolny, wydarzenie sportowe roku, najlepsza drużyna, młody talent, trener roku i najlepszy sportowiec roku. W kategorii młody talent również zawodnicy KS Teresin otrzymali nagrody:  Mikołaj Młodawski oraz Karol Gadziała - to nasze obiecujące talenty zauważone w 2017 roku.

    

 

 

Najlepszym sportowcem został Wiktor Szmulaj - zapasy LKS Mazowsze Teresin a najlepszym trenerem również trener zapasów - Artur Albinowski.  W pozostałych kategoriach zostali nagrodzeni zawodnicy innych dyscyplin jak łucznictwo, lekkoatletyka, tenis ziemny oraz tenis stołowy i piłka nożna, co potwierdza szerokie zainteresowanie sportem w naszej gminie oraz mocne wsparcie dla rozwoju sportu jakiego udzielają nasi samorządowcy z Panem Wójtem Markiem Olechowskim na czele. 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin