HORROR Z PIĘKNYM ZAKOŃCZENIEM

KS Ursus II Warszawa - KS Teresin 0:1 Bramka dla Teresina: Michał Bargieł (90 + 3 min.)

KS Teresin: Nowakowski – Szewczyk, Zych, Jaworski, M. Kowalski – K. Bargieł (76 Figat),   Bauman, Oziemblewski, Węsek, Kuśmider (80 Banaszek) - M. Bargieł

Inaugurując nowy sezon podopieczni Adama Warszawskiego uporali się na trudnym terenie z wymagającym przeciwnikiem – rezerwami warszawskiego Ursusa. Po dłuższej przerwie do zespołu powrócili Tomek

KS Teresin – Pelikan II Łowicz 1:3 (0:0)

Bramka dla Teresina: Tomek Oziemblewski (62 min.)

KS Teresin: Nowakowski – Figat, D. Buczyński, Zych, M. Kowalski – Bauman,   Leszczyński, Oziemblewski, Węsek, Kuśmider - M. Bargieł. Ponadto grali: Banaszek, Ciurzyński, Krzysztof Bargieł, Szydłowski

Kolejny sparing ekipy Teresina mógł zakończyć się znacznie lepszym rezultatem. Niewykorzystana sytuacja w pierwszej połowie, remis do przerwy i ogólnie niezła gra mogła się podobać. Po przerwie w naszym zespole wkradło się zbyt dużo nerwów, zbyt duża ilość strat i w końcu faul w obrębie szesnastki który przyniósł gościom w 57

1. KS Teresin         - AGAPE Białołęka            19.07.2017  ( rozegrany wynik 2:1)

2. Orzeł Nieborów  - KS Teresin                     25.07.2017     godz. 19.15

KS Teresin – Agape Białołęka 2:1 (0:0)

Bramki dla Teresina: Michał Bargieł – dwie (80 i 89 min.)

KS Teresin: Nowakowski – Ciurzyński, Zych, Jaworski, M. Kowalski – Bauman, Leszczyński,  zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Kuśmider - M. Bargieł. Po przerwie grali: Krzysztof Bargieł, Szydłowski, Węsek

Przed rozpoczęciem nowego sezonu ekipa Adama Warszawskiego ma w planie rozegranie czterech lub pięciu sparingów. W pierwszym z nich rozegranym w środę na wreszcie dobrze przygotowanej murawie w Teresinie z trudem lecz ostatecznie udało się zwyciężyć z zespołem Agape Białołęka. Początek spotkania był z obydwu stron  bardzo ostrożny i mniej więcej do 25-30 minuty gospodarze mieli więcej z gry. Niestety później do głosu doszli goście i raz po raz w pobliżu bramki Michała

Ryś Laski - KS Teresin 3:0 (2:0)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych (72 Krzysztof Bargieł), K.Bargieł, M. Kowalski , Bauman, Strzelczyk, Laskowski (46 Figat), Węsek, Kuśmider. (76 Szydłowski) - M. Bargieł

Kiedy po 23 kolejce ekipa Teresina miała w swoim dorobku 40 punktów wydawało się, że nie tylko pobije zeszłoroczny rekord najlepszego miejsca w okręgówce z największą ilością punktów ale też znacznie go wyśrubuje. Niestety w siedmiu ostatnich kolejkach drużyna przestałą funkcjonować normalnie, zdobyła w nich zaledwie 3 punkty na 21 możliwych choć trzeba przyznać., że potrafiła zremisować dwa trudne mecze z czołówką tabeli. Od początku meczu w Laskach to gospodarze wykazywali więcej zaangażowania i

KS Teresin – Piast Piastów 1:1 (1:0)

Bramka dla Teresina: Michał Bargieł (10 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński (46 K. Buczyński), Zych, Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński (46 K. Bargieł), Bauman, Figat (86 Laskowski), Węsek, Kuśmider - M. Bargieł

W drugim kolejnym meczu ze ścisłą czołówką tabeli podopieczni Adama Warszawskiego odnotowali drugi remis. To z jednej strony dobre wyniki, niestety faktem jest, że w szóstym kolejnym spotkaniu nie udało się odnieść zwycięstwa. Od początku Teresin groźnie zaatakował i już w 10 minucie po świetnym uderzeniu z półprzewrotki Michała Bargła mógł cieszyć się prowadzeniem. Trzy minuty później Michał strzelał z podobnego miejsca jednak tym razem piłka nieznacznie minęła spojenie bramki gości. A później w grze

LKS Chlebnia - KS Teresin 1:1 (1:1)

Bramka dla Teresina: Filip Jaworski (21 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych, K. Buczyński, M. Kowalski – Leszczyński, Jaworski, Figat, Węsek, Kuśmider - M. Bargieł

Co prawda piłkarze Adma Warszawskiego po raz piąty z rzędu nie odnieśli zwycięstwa, tym razem jednak po ciężkiej walce i ogromnym zaangażowaniu wywieźli cenny remis z trudnego terenu. Przeciwnik z podgrodziskiej Chlebni to trzecia siła ligi, można więc było obawiać się ciężkiego spotkania i takie ono rzeczywiście było lecz dla obydwu zespołów. Teresin nie przestraszył się rywala, rozpoczął bardzo mocno, rywale odpowiedzieli dużą agresją i także kilkoma ładnymi dla oka akcjami.

KS Teresin – Milan Milanówek 0:1 (0:0)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych, K. Buczyński, M. Kowalski – Leszczyński, Bauman (90+1 Ciurzyński), Figat, Laskowski (63 Strzelczyk), Kuśmider - M. Bargieł(46 K. Bargieł)

Niemocy teresińskiego zespołu ciąg dalszy. W ciągu trzech dni sympatycy klubu musieli przełknąć kolejne dwie gorzkie pigułki. Po klęsce z ostatnim w tabeli Świtem tym razem u siebie ekipa nie dała rady kolejnej walczącej o utrzymanie drużynie, tym razem był to Milan Milanówek. Od początku goście prezentowali większe zaangażowanie choć i tak nie przekładało się to na ich wyraźną przewagę. Mecz był agresywny z dużą ilością fauli i drobnych urazów zawodników obydwu zespołów. W przeciwieństwie do środy Teresin nie stworzył sobie aż tak klarownych sytuacji i praktycznie przez całe spotkanie wynik jego był sprawą otwartą.

Świt Warszawa - KS Teresin 3:1 (0:1)

Bramka dla Teresina: Marcin Bauman (25 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, K. Buczyński, Jaworski, Ciurzyński – Leszczyński, Bauman, M. Kowalski, Laskowski, Strzelczyk - M. Bargieł

Na środowy mecz do warszawskiego Świtu Teresin udał się bez czterech podstawowych piłkarzy. Za kartki nie mogli wystąpić: Marcin Zych, Kacper Bargieł i Mateusz Figat zaś obowiązki służbowe uniemożliwiły występ Konradowi Kuśmidrowi. Sytuacja w tabeli wskazywała, że mimo tych osłabień i tak z przeciwnikiem nie mającym nawet połowy dorobku punktowego naszej ekipy uda się bez większych problemów zwyciężyć. Pierwsza połowa tylko ten stan rzeczy potwierdziła. Goście mieli wyraźną przewagę udokumentowaną w 25 minucie bramką Marcina Baumana. Pod koniec pierwszej połowy w świetnej sytuacji znalazł się Michał Bargieł jednak nie

KS Teresin – Józefovia Józefów 1:1 (1:1)

Bramka dla Teresina: Michał Kowalski (38 min. karny)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych (80 K. Buczyński), Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński, Bauman, Figat, Kuśmider, K. Bargieł (25 Strzelczyk, 85 Laskowski) -M. Bargieł

Rozpoczynając mecz z  Józefovią mieliśmy w pamięci jesienne wyjazdowe spotkanie zakończone niezwykle szczęśliwym zwycięstwem Teresina w sytuacji kiedy to przeciwnicy prezentowali się zdecydowanie lepiej. Tym razem od pierwszego gwizdka arbitra obserwowaliśmy wyrównane zawody. Zupełnie niepotrzebnie już w 2 minucie sędzia bez ostrzeżenia pokazał Mateuszowi Figatowi żółtą kartkę co spowodowało w ekipie teresińskiej dużą nerwowość. W 9 minucie goście zdobyli

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - KS Teresin 3:0 (1:0)

KS Teresin: Nowakowski – K. Buczyński, Zych, Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński       (56 Strzelczyk), Bauman, Laskowski (51 Figat), Kuśmider, K. Bargieł (90+2 Szydłowski) -   M. Bargieł (81 Ciurzyński)

Broniące się przed spadkiem rezerwy grodziskiej Pogoni potraktowali mecz z Teresinem niezwykle poważnie, wzmacniając się kilkoma piłkarzami z pierwszego, będącego na najlepszej drodze do 3 ligi składu. Od pierwszego gwizdka arbitra gospodarze znakomicie weszli w mecz, grali szybkimi podaniami, w dodatku agresywnie. Wszystkich zaskoczyło ich przygotowanie motoryczne. Już w 5 minucie osiągnęli cel, kiedy to Sebastian Szewczyk przedarł się ze środkowej

KS Teresin – FC Lesznowola 2:0 (0:0),  Bramki dla Teresina: Kacper Bargieł (70 min. karny i 87 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych, Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński, Bauman, Figat (80 Laskowski), Kuśmider, K. Bargieł -   M. Bargieł (85 Węsek)

Od dawna wiadomo, że z drużynami broniącymi się przed spadkiem gra się zawsze ciężkie mecze. Ostatnia w tabeli ekipa z Lesznowoli mimo nie nadzwyczajnych umiejętności piłkarskich przyjechała do Teresina ogromie zdeterminowana i w pierwszej części meczu była absolutnie równorzędnym przeciwnikiem. Nasi chłopcy

Okęcie Warszawa - KS Teresin 2:2 (1:1)

Bramki dla Teresina: Michał Bargieł (44 min.), Konrad Kuśmider (63 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych (70 K. Buczyński), Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński (62 Strzelczyk), Bauman (85 Węsek), Figat, Kuśmider, K. Bargieł -   M. Bargieł

Po dwóch zwycięstwach odniesionych w meczach u siebie ekipa Teresina udała się na wyjazdowe spotkanie z zawsze groźnym warszawskim Okęciem. Od pierwszego gwizdka arbitra obserwowaliśmy wyrównaną walkę w środku pola z nielicznymi akcjami podbramkowymi z obydwu stron. W 31 minucie nieco

Bramki: Michał Bargieł - dwie (34 i 90+3 min.), Sebastian Strzelczyk (52 min.)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński (67 Ciurzyński), Zych, Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński, Strzelczyk, Figat (86 Laskowski), Kuśmider (58 K. Buczyński), K. Bargieł – M. Bargieł

Piłkarze Adama Warszawskiego w niedzielne zimne popołudnie zmierzyli się z bezpośrednim, mającym przed tym meczem jeden punkt przewagi w tabeli rywalem, Naprzodem Brwinów. Początek należał do gospodarzy. Dobra gra w środku pola Kacpra Bargła i Marcina Leszczyńskiego pozwalała kontrolować przebieg spotkania. W 28 minucie Teresin nie wykorzystał znakomitej akcji, w której to bracia Bargłowie i Mateusz Figat znaleźli się w polu karnym, niestety podanie Kacpra do Michała

KS Teresin – SEMP Ursynów 3:0 (2:0)

Bramki: Konrad Kuśmider (21 min.), Damian Buczyński (45 min.), Michał Bargieł (82 min.) KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych, Jaworski (90+1 Górak), M. Kowalski – Bauman, Leszczyński (84 Strzelczyk), Figat, Kuśmider, K. Bargieł (87 Ciurzyński) - M. Bargieł

KS Teresin – Promyk Nowa Sucha 1:0 (1:0)

Bramka: Michał Bargieł (28 min.)

KS Teresin: Nowakowski – Ciurzyński, Zych, Jaworski, M. Kowalski – K. Bargieł, Bauman, Figat, Strzelczyk - M. Bargieł, Kuśmider

Żyrardowianka Żyrardów - KS Teresin 2:2 (1:0)

Bramki dla Teresina: Michał Bargieł – dwie (49 i 59 min.) KS Teresin: Bułka - K. Bargieł (cz.- 2ż), Zych, Jaworski, M. Kowalski- K. Buczyński (cz.), Leszczyński (ż.), Bauman, Figat, M. Bargieł (ż.) - Kuśmider

KS Teresin – Perła Złotokłos  0:3 (0:0)

KS Teresin: K. Kowalski - K. Bargieł (ż.), Zych, Jaworski, M. Kowalski (ż.) - K. Buczyński, Leszczyński (ż.), Bauman, Figat, Strzelczyk (80 Gmyrek) - Kuśmider

Po zimowej przerwie piłkarze Adama Warszawskiego wrócili na ligowe boisko. I już  w pierwszym wiosennym meczu przyszło spotkać się z liderem rozgrywek, silną Perłą Złotokłos.