WYNIK TAKI JAK GRA

KS Teresin – Józefovia Józefów 1:1 (1:1)

Bramka dla Teresina: Michał Kowalski (38 min. karny)

KS Teresin: Nowakowski – D. Buczyński, Zych (80 K. Buczyński), Jaworski, M. Kowalski – Leszczyński, Bauman, Figat, Kuśmider, K. Bargieł (25 Strzelczyk, 85 Laskowski) -M. Bargieł

Rozpoczynając mecz z  Józefovią mieliśmy w pamięci jesienne wyjazdowe spotkanie zakończone niezwykle szczęśliwym zwycięstwem Teresina w sytuacji kiedy to przeciwnicy prezentowali się zdecydowanie lepiej. Tym razem od pierwszego gwizdka arbitra obserwowaliśmy wyrównane zawody. Zupełnie niepotrzebnie już w 2 minucie sędzia bez ostrzeżenia pokazał Mateuszowi Figatowi żółtą kartkę co spowodowało w ekipie teresińskiej dużą nerwowość. W 9 minucie goście zdobyli

kuriozalną bramkę. Zawodnik ich zdecydował się na uderzenie piłki z dużą rotacją, dochodzącej w kierunku bramki. Michał Nowakowski cofając się zarył butem w nierówność murawy, co zupełnie wybiło go z rytmu, zdołał co prawda chwycić futbolówkę ale niestety został z nią niejako zepchnięty poza za linię bramkową i goście mogli mieć powody do zadowolenia. Teresin konsekwentnie dążył do wyrównania i cel zrealizował w 38 minucie. Wtedy to w polu karnym klasycznie wycięty został Marcin Bauman a skutecznym wykonawcą jedenastki okazał się Michał Kowalski.

Druga część meczu swoim przebiegiem niewiele odbiegała od pierwszej. Zbyt duża ilość pomyłek sędziowskich w dalszym ciągu wpływała na nerwową atmosferę i dużą liczbę żółtych kartek. W 62 minucie Mateusz Figat otrzymał drugie napomnienie i musiał opuścić boisko. Teresin grając przez pół godziny w dziesiątkę zagrał jeszcze bardziej agresywnie         i dowiózł remisowy wynik do końca spotkania. Wynik meczu okazał się absolutnie sprawiedliwy, odzwierciedlił on wyrównaną grę przez niemal cały mecz.

Liga teraz przyśpiesza i już w najbliższą środę o godz. 18.00 ekipa Adama Warszawskiego zagra na wyjeździe z warszawskim Świtem zaś w sobotę do Teresina przyjedzie zespół Milanu Milanówek.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin