LIGA OKRĘGOWA - BEZAPELACYJNA WYGRANA

Naprzód Brwinów - KS Teresin 1:4 (0:2)

KS Teresin: Nowakowski – Szewczyk, Zych (77 Banaszek), D. Buczyński, M. Kowalski –   K. Bargieł, Bauman, Węsek, Figat, Kuśmider (90+8 Ciurzyński) - M. Bargieł

W drugiej kolejce w drugim kolejnym meczu wyjazdowym ekipa Adama Warszawskiego okazała się bezdyskusyjnie lepsza od brwinowskiego Naprzodu. Od początku inicjatywę przejął Teresin i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 12 minucie świetnym podaniem obsłużony Kacper Bargieł i z lewego skrzydła posłał piłkę do bramki tuż obok dalszego słupka, notując znakomite otwarcie spotkania. Potem były kolejne sytuacje a ostatnie 10 minut pierwszej części to absolutna dominacja Teresina. Piłka rozgrywana była w

okolicach pola karnego gospodarzy czego zwieńczeniem okazał się gol do szatni zdobyty przez Marcina Zycha.  Tuż po wznowieniu gry Grzegorz Węsek podwyższył prowadzenie na 3:0 i można było być spokojniejszym o końcowy sukces. W dalszym ciągu goście mieli więcej z gry jednak tylko do mniej więcej 65 minuty. Wtedy to obudzili się gospodarze a Teresin zaczął tracić siły. W 74 minucie po niezbyt mocnym strzale Michał Nowakowski odbił piłkę jednak tak nieszczęśliwie, że znalazła się ona za jego plecami, niestety poza linią bramkową. Gol dodał gospodarzom skrzydeł, na szczęście formacja defensywna nie dopuściła już do dalszych strat. Pod koniec meczu mieliśmy nieprzyjemne zdarzenie kiedy to zawodnik gospodarzy stracił na moment przytomność. Sytuacja wydawała się groźna, na szczęście po chwili z pomocą kolegów podniósł się z murawy i spokojnie opuścił boisko. Sędzia przedłużył mecz o 8 minut i w siódmej dodatkowej minucie Michał Bargieł ustalił jego wynik.

Początek sezonu i dwa zwycięstwa odniesione w meczach wyjazdowych pozwalają optymistycznie myśleć o kolejnych kolejkach. W najbliższą środę w II rundzie Pucharu Polski KS Teresin uda się na wyjazdową potyczkę do Laury Chylice – mecz rozpocznie się o 17.00 zaś w niedzielę również o godzinie 17.00 wreszcie na własnym obiekcie podejmie ekipę Gromu Warszawa