Liga Okręgowa - Najlepszy mecz w tej rundzie!

Przyszłość Włochy - KS Teresin: 1:4 (1:0) Bramki:K. Bargieł, T. Oziemblewski, M. Leszczyński, M.Bargieł

D. Łukasik, M.Zych, D.Buczyński, M.Kowalski, P.Szewczyk, T. Oziemblewski, M.Leszczyński, M.Figat, K.Kuśmider, K. Bargieł, M. Bargieł (85'- K.Szydłowski).

W sobotni poranek KS Teresin rozegrał na wyjeździe najlepszy w tej rundzie mecz. Drużyna zrealizowała wszystkie założenia taktyczne jakie przed meczem przekazał trener. Jak powiedział Adam Warszawski- cały zespół pracował

solidarnie na boisku i każdy z zawodników zasłużył na pochwałę.  Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem naszego zespołu, po bramce Kacpra Bargła po stałym fragmencie. W drugiej połowie nasz zespół kontrolował mecz i wyprowadzał niebezpieczne kontry. Po kolejnych dwóch bramkach "Tolka" i "Leszcza" straciliśmy bramkę w ostatnim kwadransie. Na uwagę zasługuje bramka M.Leszczyńskiego zdobyta po strzale z 25 metrów w tzw. "okienko"- takie bramki nie padają często. Kilka minut później kropkę nad postawił M. Bargieł, po wyprowadzeniu klasycznej kontry przez nasz zespół.

We wtorek czeka nas mecz wyjazdowy z zespołem Chlebni. Mecz rozegrany bedzię na boisku w Milanówku o godz. 19.00