Wygrana z Milanem Milanówek

Milan Milanówek - KS Teresin 0:2 (0:0) Bramki K. Bargieł, M. Bauman

Skład KS Teresin: M. Nowakowski, Zawodnik Testowany(P.Szewczyk), K.Bargieł, M. Zych,  (K. Bargieł), D. Popławski (55. A.Wróbel), G.Węsek, M. Leszczyński (45. M.Bauman), K. Bartosiewicz (K.Kuśmider), T.Oziemblewski (45 M. Banaszek), M. Bargieł, M.Figat (45 J. Gmurek)

W ostatnią sobotę tj. 18.02.2018  drużyna  KS Teresin rozegrała kolejny sparing. Tym razem nasz zespół pokonał drużynę Milana Milanówek na ich własnym boisku

0:2. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, gdzie przy atakującej drużynie Milanówka, Teresin wyprowadzał groźne kontry, ale żadna z nich nie zakończyła sie w pierwszej połowie sukcesem w postaci zdobytej bramki. Dopiero druga połowa przyniosła rozstrzygnięcie meczu. Pierwszą bramkę zdobył Kacper Bargieł, strzałem głową po dobrze wykonanym rzucie rożnym przez M. Bargła. Drugą bramkę po strzale z okolic 16 metra zdobył M. Bauman.

W środę drużyna KS Teresin zmierzy się z zespołem Ligi Okręgowej - Olimpią Warszawa.