Kolejna wygrana Seniorów

KS Teresin - Olimpia Warszawa 3:1 (2:1) Bramki: K. Bargieł, M. Figat, J. Gmurek

Skład KS Teresin: M. Nowakowski, P.Szewczyk, K.Bargieł (45' M.Bauman), M. Zych,  (60' K. Bargieł), D. Popławski (45. M.Kowalski), G.Węsek, M. Leszczyński, K. Bartosiewicz (45' M.Banaszek), T.Oziemblewski , M. Bargieł (45' K. Kuśmider), M.Figat (45 J. Gmurek)

W środę 21.03.2017 I zespół KS Teresin rozegrał kolejne spotkanie w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem rywalem naszych zawodników była

Olimpia Warszawa, prowadzona przez M.Kaczorowskiego - również byłego trenera KS Teresin. To właśnie zespół z Warszawy objął prowadzenie w pierwszej połowie po indywidualnym błędzie  naszego zawodnika.  Później już tylko KS Teresin zdobywał bramki i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną 3:1. Trener A. Warszawski był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy jego zdaniem dobrze wykonywali założenia przedmeczowe, dzięki czemu osiągali przewagę w meczu. 

W najbliższy weekend zawodnicy odpoczywają aby na końcówce przygotowań rozegrać jeszcze dwa sparingi z GLKS Nadarzyn oraz Promyk Nowa Sucha.

 

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin