Ciekawe spotkanie wyjazdowe LO!

Grom Warszawa - KS Teresin 3:2 (0:0)  Bramki: K.Kuśmider, T. Oziemblewski

Skład KS Teresin: M. Nowakowski, M.Kowalski (M.Bauman), P.Szewczyk, K.Bargieł, M. Zych, D. Popławski, G.Węsek (J.Gmurek), M. Leszczyński, K. Bartosiewicz, T. Oziemblewski,K.Kuśmider

W sobotę 31.03.2018  drużyna KS Teresin rozegrała wyjazdowe spotkanie z zespołem Gromu Warszawa. W rundzie jesiennej spotkanie tych drużyn zakończyło się

przegraną naszego zespołu 0:4 ale tym razem miało być inaczej. W pierwszej połowie zobaczyliśmy dosyć ciekawe zawody, jednak było też sporo gry chaotycznej i akcji szarpanych, które nie przynosiły rezultatu. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie nie ustrzegliśmy się błędów i przeciwnicy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Postawiliśmy trudne warunki zespołowi Gromu, który jest kandydatem do awansu do IV ligi i rownież nasz zespół zaczął w końcu strzelać bramki. Nie starczyło jednak czasu aby wywieźć cenny remis z Warszawy.

Za tydzień, kolejne spotkanie z pretendentem do awansu - zespołem Józefovianki Józefów. Mecz odbędzie się sie w Sochaczewie na boisku Bzury Sochaczew.