CENNA PUNKTOWA ZDOBYCZ

SEMP Ursynów - KS Teresin 2:2 (1:1)  Bramki dla Teresina: Kamil Bartosiewicz ( 14 min.), samobójcza (77 min.)

KS Teresin: M.Nowakowski – D.Popławski, M.Zych, M.Leszczyński, M.Kowalski – M.Bauman, P.Szewczyk (89 M.Banaszek), T.Oziemblewski, K.Bartosiewicz, G.Węsek (60 K.Kuśmider) - K. Bargieł

Runda wiosenna w wykonaniu Teresina wszystkim może imponować. Ekipa Adama Warszawskiego bardzo dobrze radzi z zespołami ścisłej czołówki. Wcześniej pokonane zostały Raszyn i Józefovia, minimalnie lepszy po wyrównanym meczu okazał się tylko Grom a teraz na trudnym terenie zdobyty został cenny punkt z trzecią drużyna w tabeli – SEMP-em Ursynów. Pierwsze 45 minut to bezapelacyjna przewaga Teresina. Świetne zawody rozegrał Kacper Bargieł, który można

powiedzieć był dla przeciwników nie do przejścia. W 14 minucie w okolicy narożnika pola karnego znalazł się Kamil Bartosiewicz. Piłka po jego strzale w długi róg odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Niestety pięć minut później koszmarny błąd defensywy przyniósł gospodarzom wyrównanie po strzale do pustej bramki Patryka Kołodziejczyka. Do zakończenia pierwszej części Teresin atakował raz za razem, świetną sytuację miał jeszcze Kacper Bargieł lecz wynik do przerwy nie uległ już zmianie.  Po niej zaś SEMP wprowadzał do gry świeżych zawodników. Teresin pod nieobecność pauzujących za kartki Michała Bargła i Mateusza Figata nie miał aż takich możliwości kadrowych co przełożyło się na spadek jakości gry. W 53 minucie akcja podbramkowa Teresina została przerwana w polu karnym przez obrońcę SEMP-a tak, że gospodarze wyszli z błyskawiczną kontrą. Kamil Modzelewski świetną piłką obsłużył na lewym skrzydle Pawła Rybaka a ten technicznym lobem pokonał Michała Nowakowskiego. Z obserwacji dalszego przebiegu meczu można było mieć obawy czy Teresin może odwrócić jego losy, na szczęście ogromna ambicja zespołu została nagrodzona w 77 minucie kiedy to w zamieszaniu podbramkowym obrońca SEMP-a skierował piłkę do własnej bramki. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ już zmianie i osiągnięty został cenny remis na boisku rywala.

Po tym spotkaniu można powiedzieć, że KS Teresin walczy o szóste miejsce z mającym taką samą liczbę punktów zespołem LKS Chlebnia choć ma jeszcze matematyczne szanse na zajęcie piątej lokaty w rozgrywkach. W najbliższy piątek o godzinie 20.00 Teresin w przedostatniej kolejce sezonu podejmie ekipę Naprzodu Stare Babice.