Pewne punkty w Chylicach !

Laura Chylice : KS Teresin   1:3 (0:1) Bramki dla Teresina: K. Bartosiewicz, M.Kowalski, P. Szewczyk

Skład: T.Warszawski (92' Nowakowski), P.Szewczyk, M.Zych, M.Leszczyński, M.Kowalski, K. Bartosiewicz, M.Bauman, S.Płacheta (80' Kałużny), K.Kuśmider (78' Wesek), T.Oziemblewski, K. Bargieł.

Ten meczy wyjazdowy był bardzo ważny dla podopiecznych A. Warszawskiego, którzy walczą w tym sezonie o najlepszą trójkę w II grupie Warszawskiej Ligi okręgowej.

Tak też zawodnicy podeszli do tego meczu od pierwszych minut. Drużyna od samego początku realizowała skutecznie założenia taktyczne i od ok 15 minuty meczu kontrolowali mecz. Odpowiedzialna gra w obronie oraz aktywna gra skrzydłami, wyprzedzanie przeciwników o jeden krok, to była recepta na wygraną. Pierwszą bramkę zdobyliśmy w 28 minucie gdy sędzia odgwizdał ewidentny rzut karny na Kacprze Bargle a jego wykonawcą był K. Bartosiewicz. Do przerwy utrzymał się dla nas korzystny wynik i od początku II połowy ponownie to my kontrolowaliśmy grę. Efektem tego była druga bramka strzelona przez P. Szewczyka w 62 minucie,  po stałym fragmencie wykonywanym przez T.Oziemblewskiego.  W 67 minucie M.Leszczyński przerywając kontrę gospodarzy, sfaulował przeciwnika na 18 metrze.  Wykonawca rzytu wolnego oddał bezpośredni  precyzyjny strzał i pokonał naszego bramkarza. To było wszystko na co było stać gospodarzy w tym meczu. My odpowiedzieliśmy po kilku minutach kolejną bramką gdzie Kacper Bargieł, kierunkowo przyjmują piłkę odwrócił sie w polu karnym  i dokładnym podaniem obsłużył nadbiegającego Michała Kowalskiego, który ustalił wynik meczu.

Teresin umocnił się na trzecim miejscu w tabeli a po nieoczekiwanej porażce lidera z Żyrardowa strata do niego wynosi zaledwie trzy punkty i za tydzień prawdziwa piłkarska uczta czyli mecz prawdy. Do Teresina zawita zespół z Żyrardowa i myślę, że będzie to efektowne podsumowanie tak udanej rundy jesiennej. Już dziś zapraszamy na te emocje, sobota 10 listopada, początek spotkania   o godz. 11.00.