Pierwszy sparing za nami

Milan Milanówek 1:3 KS Teresin (1:2)  Bramki: K.Bartosiewicz, Sz.Felczak, M.Bauman

KS Teresin: T,Warszawski (M,Nowakowski), R.Kałużny (P.Żakowski), M.Zych (K. Bargieł), zawodnik testowany, D.Popławski (P.Szewczyk), G.Węsek, T.Oziemblewski, Sz.Felczak (zawodnik testowany), S.Płacheta (M.Bauman), K.Bartosiewicz, K.Kuśmider.

Pierwszy sparing seniorów LO KS Teresin zakończył się zwycięstwem podopiecznych Adama Warszawskiego. Pierwsza połowa pod dyktando naszej drużyny przyniosła

rezultaty już w 18 minucie meczu. Indywidualną akcję wykończył strzałem po krótkim rogu Kamil Bartosiewicz. W 26 minucie pięknym strzałem z rogu pola karnego popisał się zawodnik Milanu Milanówek. Przed przerwą nasz zespół wykorzystał stały fragment gry i Szczepan Felczak strzałem głową pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Po przerwie cierpliwie budowaliśmy akcje ofensywne i po jednej z akcji Bauman, Węsek nasz zawodnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i przelobował bramkarza ustalając wynik na 1:3

Następny sparing KS Teresin LO rozegra 15 lutego w Milanówku o godzinie 19:30.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin