Kolejny sparing LO

KS Teresin 3:4 LKS Chlebnia (2:1)
Bramki: zawodnik testowany, Kacper Bargieł, Kamil Smoliński

W drugim rozegranym meczu kontrolnym pierwszy zespół KS Teresin uległ ekipie LKS Chlebnia 3:4. Mimo, iż od początku drużyna z Chlebni postawiła wysoko poprzeczkę, lecz to Teresin objął prowadzenie po strzale z pola karnego zawodnika testowanego. Po niespełna 7 minutach do wyrównania doprowadził zawodnik LKS-u. Wynik do przerwy na 2:1 ustalił Kacper Bargieł.
Druga połowa to dominacja i duże posiadanie piłki drużyny G. Sitnickiego - LKS Chlebnia, która wystąpiła w zupełnie odmienionym składzie w stosunku do składu w rudzie jesiennej. Do wyrównania doszło w 60 minucie meczu po rzucie karnym. Dalsza część spotkania to duża praca w defensywie podopiecznych Adama Warszawskiego, którzy odpierali ataki gości. Po składnej akcji z bocznego sektora boiska i dośrodkowaniu, bramke zdobył Kamil Smoliński. Chlebnia po kilku minutach ponownie doprowadziła do wyrównania, a w dalszej konsekwencji do zdobycia bramki i ustalenia wyniku końcowego.

W sobotę KS Teresin I jedzie do Łowicza na sparing z Pelikanem Łowicz - początek spotkania 14.30