Przegrana w Łowiczu

Pelikan Łowicz -  KS Teresin 3:2  Bramki: Sylwester Płacheta, Kacper Szczepaniak

Skład: T. Warszawski, D.Popławski, M.Zych, P.Szewczyk, K. Bartosiewicz, zawodnik testowany, G.Węsek, Sz. Felczak, S.Płacheta, K. Bargieł. Po przerwie zagrali: M.Nowakowski, P.Żakowski, P.Bauman,  K.Szczepaniak, K. Bargieł, J.Gmurek, D.Paradowski

Kolejny mecz kontrolny seniorów LO. Od początku meczu widać było braki kadrowe w zespole Adama Warszawskiego, lecz duża liczba młodzieżowców, która zagrała w

meczu z Pelikanem nie odpuszczała i chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Bramkę na 1:0 straciliśmy poprzez indywidualne błędy, które Pelikan wykorzystał z zimną krwią. Chwilę później mocnym strzałem z lewej nogi w polu karnym popisał się Sylwester Płacheta, który doprowadził do wyrównania. Kilka groźnych sytuacji wypracował sobie Bartosiewicz, który z łatwością radził sobie z obrońcami Pelikana, lecz piłka nie znalazła drogi do siatki przeciwnika. Drugą połowę podopieczni Adama Warszawskiego rozpoczęli od mocnego akcentu gdzie nasza młodzież popisała się składną akcją i po uderzeniu Kacpra Szczepaniaka doprowadziliśmy do wyniku 1:2. Kolejne bramki dla zespołu Pelikana Łowicz padały w 65 i 75 minucie.

Już w piątek seniorzy rozegrają kolejny sparing z AGAPE Białołęka w Milanówku o godz. 19:30