Tym razem pewna wygrana

K.S TERESIN- AGAPE 2:0  (1:0)               BRAMKI   -Grzegorz Węsek ,Kacper Bargiel .

Skład KS Teresin:  T.Warszawski (M.Nowakowski), R. Kałużny, D. Popławski, M.Smoliński, P. Szewczyk-.Sz.Felczak, T. Oziemblewski, G.Węsek, zawodnik testowany,-K. Szczepaniak, Kacper Bargiel. Ponadto grali: P. Bauman, D.Paradowski, Krzysztof Bargiel

W piątek pierwsza drużyna seniorów K. S Teresin rozegrała kolejny sparing. Przeciwnikiem była drużyna AGAPE Białołęka, która także występuje w L.O tylko w I grupie mazowieckiej. Nasz zespół  pokonał AGAPE 2:0(1:0). Bramki dla naszej drużyny strzelili:G Węsek -25 min ,Kacper Bargieł-65 min. Mecz był  rozgrywany w Milanówku,

obydwie drużyny pokazały kawałek dobrego futbolu grały bardzo mądrze taktycznie i zaprezentowały ciekawe widowisko. Teresin  w pierwszej połowie stworzył sobie kilka sytuacji bramkowych zabrakło skuteczności i szybszych decyzji pod bramką.W 25 minucie K.S Teresin strzelił gola po kapitalnej akcji i podaniu z środka boiska do prostopadłej piłki doszedł G.Węsek  i w sytuacji sam na sam ograł bramkarza gości i strzelił do pustej bramki .W drugiej połowie  mecz się wyrównał i do głosu zaczynała dochodzić drużyna z Białołęki jednak defensywa Teresina nie dała się oszukać i zagrała na 0 z tyłu. Cierpliwość w rozgrywaniu piłki przez nasz zespół została nagrodzona w 65 min. Patryk Szewczyk idealnie obsłużył w polu karnym Kacpra Bargla i ten mocnym strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik meczu. Biorąc pod uwagę fakt, że na boisku zabrakło kilku zawodników, którzy w rundzie jesiennej byli podstawowymi zawodnikami, to Trener Warszawski jak najbardziej może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych W meczu nie zagrali kontuzjowani: K. Kuśmider, M. Bargieł, M.Leszczyński, M. Zych, M. Bauman - i chory K.Bartosiewicz.