Przegrana z Mszczonowem

MSZCZONOWIANKA - K.S TERESIN 5:2 (0:1)       Bramki: K. Bartosiewicz, J. Gmurek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            SKŁAD:M.Nowakowski, D.Popławski, P.Szewczyk, M. Zych, K.Smoliński, T.Oziemblewski,K.Bartosiewicz, G.Węsek, R.Grewkowicz, J.Gmurek,K.Szczepaniak ponadto grali K.  Bargiel, P.Baumann, D. Paradowski

W sobotę w Sierakowicach pierwsza drużyna K.S Teresin rozegrała kolejny  sparing. Przeciwnikiem była drużyna Mszczonowianki Mszczonów występująca w IV lidze. Niestety przegraliśmy ten mecz 2:5 [1:0]. Bramki dla naszej drużyny strzelili :K Bartosiewicz 25 min z karnego i K. Gmurek -55 min. Przystępowaliśmy do tego meczu w

okrojonym składzie jednak za pierwszą połowę trzeba drużynę pochwalić za bardzo konsekwentną grę w defensywie. W 25 min po faulu na K. Smolińskim rzut karny wykorzystał Bartosiewicz i do przerwy wynik nie uległ zmianie choć Mszczonowianka  miała optyczną i więcej z gry. K.S Teresin nie dopuszczał do sytuacji bramkowych także po przerwie a i jedną swoją szanse wykorzystał. W zamieszaniu po stałym fragmencie gry Kuba Gmurek w 55 min podwyższył na 2:0.W przerwie Mszczonowianka dokonała kilku zmian w składzie i to się odbiło na wyniku w dalszej częśći meczu od 60 min miała bardzo dużą przewagę, wykorzystując błędy w destrukcji kolejno strzeliła 5 bramek .