Nieudana inauguracja rundy wiosennej

KS Teresin 1:3 Józefovia Józefów

Skład: M.Nowakowski, M,Kowalski (Kałużny 25’), M.Zych, K.Bargieł,  D.Popławski, K.Bartosiewicz, T.Oziemblewski, R.Grefkowicz, M. Bargiełł (P.Bauman 75’), S.Płacheta, K.Gmurek

Runde rewanżową zawodnicy Adama Warszawskiego rozpoczęli od przegranej na własnym obiekcie z wyżej notowaną Józefovią Józefów. Pierwsza bramka dla Józefowa

padła w 20 minucie meczu po stałym fragmencie gry, w którym nasi zawodnicy popełnili indywidualny błąd w kryciu. Kolejna bramka to kombinacyjna akcja przyjezdnych, w którym prostopadłą piłkę posłał środkowy pomocnik Józefowa wyprowadzając napastnika sam na sam z Michałem Nowakowskim. Po przerwie Teresinianie wyszli na trzech obrońców tym samym jednym zawodnikiem więcej w ofensywie. Kiedy KST zaczął prowadzić grę i stwarzać sobie coraz więcej sytuacji, kontra wyprowadzona przez zawodników „JÓZY” przyniosła kolejną straconą bramkę. W 75 minucie z rzutu karnego trafił do bramki Kamil Bartosiewicz.

Kolejny mecz domowy nasi zawodnicy rozegrają 7 kwietnia o godzinie 16:30 z KS Konstancin.
Dziękujemy za przybycie tak dużej ilości kibiców i zapraszamy na kolejne mecze przy Al. XX Lecia.