Nieudany mecz LO

KS Teresin 0:1 KS Konstancin

Skład: M.Nowakowski, D.Popławski, M.Zych, K.Smoliński, M.Bauman, T.Oziemblewski, R.Grefkowicz, G.Węsek, K.Bartosiewicz, M.Bargieł  (K.Szczepaniak 70’), K.Bargieł 

 Po dobrym meczu rozegranym przez naszych zawodników z rezerwami Ursusa przyszedł czas na niżej notowany zespół z Konstancina. Mecz rozpoczął się od mało konkretnych ataków Teresina, który od początku starał się prowadzić grę. Liczne, stałe fragmenty w obrębie pola karnego nie przyniosły niestety bramki.W 38 minucie rzut wolny na wysokości połowy boiska mieli przeciwnicy, którzy dośrodkowali piłkę na 11 metr i po nieudanym wybiciu skierowali ją do bramki Michała Nowakowskiego.  Po przerwie nasza drużyna za wszelką cenę chciała odwrócić wynik na swoją korzyść, lecz niemoc w tym spotkaniu nie opuszczała Teresina. W końcowych minutach do sytuacji bramkowej doszedł Kacper Szczepaniak, który nie zdołał skierować futbolówki do siatki rywala i wynik nie uległ zmianie.

W sobotę 13 kwietnia podopieczni Adama Warszawskiego za wszelką cenę będą chcieli wygrać na ciężkim terenie z szóstym zespołem ligii - Gromem Warszawa.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na kolejny mecz u siebie, który odbędzie się 20 kwietnia, a przeciwnikiem będą rezerwy grodziskiej Pogonii.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin