Pozytywne przełamanie zespołu

KS Teresin – SEMP Ursynów 3:0 (1:0)  Bramki dla Teresina: G. Węsek (45 min.), M. Bargieł (71 min.), M. Zych (79 min.)

KS Teresin: T.Warszawski (83' M.Nowakowski)  – D. Popławski, M.Zych (84 Kałużny), K.Smoliński, P.Żakowski,  Grefkowicz, M. Bauman (90+1 Paradowski), S.Płacheta, K.Bartosiewicz, G.Węsek (81 J.Gmurek) -M. Bargieł (86 P. Bauman)

Po kilku słabszych występach podopieczni Adama Warszawskiego wreszcie się przełamali odnosząc okazałe zwycięstwo z bardzo dobrze spisującym się wiosną SEMP-em Ursynów. Do składu po dłuższej nieobecności powrócił Sylwek Płacheta i odnotował znakomity występ. Zawsze wiedział co zrobić z piłką, świetnie się zastawiał i celnymi

podaniami uruchamiał akcje kolegów. Jednak w pierwszej połowie meczu groźniejsze sytuacje stwarzali goście i tylko ich wyjątkowej indolencji strzeleckiej możemy zawdzięczać, że nie tylko tej połówki nie przegraliśmy, lecz w ostatniej jej akcji po świetnym zagraniu Kamila Bartosiewicza Grzegorz Węsek zdobył bramkę do szatni.

W drugiej części spotkania SEMP w dalszym ciągu zagrażał bramce Tomka Warszawskiego jednak nie osiągnął spodziewanego efektu. W 71 minucie Sylwek Płacheta znakomicie obsłużył Kamila Bartosiewicza, ten odegrał do Michała Bargła a Michał podwyższył prowadzenie Teresina. W dalszym ciągu trzeba było bardzo uważać w obronie gdyż goście cały czas grali ofensywnie lecz dalej pudłowali. W 79 minucie wynik meczu przypieczętował Marcin Zych i dopiero wtedy można było trochę odetchnąć. Efektowne zwycięstwo zostało dowiezione do końcowego gwizdka arbitra  i tym samym Teresin oddalił niebezpieczeństwo utraty trzeciego miejsca w tabeli.

W sobotę 11 maja w 24 kolejce rozgrywek zespół uda się na wyjazdową potyczkę do Milanówka.