Porażka na wyjeździe

Milan Milanówek 1:0 KS Teresin

Skład: T.Warszawski, D.Popławski, M.Zych, K.Smoliński, P.Żakowski, K.Bartosiewicz, M.Bauman (Oziemblewski 85’), R.Grefkowicz, M.Bargieł, G.Węsek, J.Gmurek (K.Szczepaniak 75’)

Obie drużyny rozpoczęły mecz bardzo zachowawczo. Gospodarze potrzebowali punktów jak powietrza, ponieważ nie są jeszcze pewni utrzymania w lidze. Milan nie chciał się odkryć, aby nie „nadziać” się na kontrę naszych zawodników. Teresin groźnie zaatakował w 25 minucie, kiedy Kamil Bartosiewicz po indywidualnej akcji chciał zmienić

wynik meczu, ale bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać.Druga połowa zaczęła się podobnie do tego co widzieliśmy w pierwszej części meczu. Akcje były przeprowadzane z jednej jak i z drugiej strony bardzo cierpliwie i bezpiecznie. Boczni pomocnicy Milanu, którzy bazowali na dużej szybkości chcieli zaskoczyć z jednej strony P. Żakowskiego, a z drugiej D. Popławskiego, lecz skuteczność naszych obrońców w tym meczu była na tyle duża, że akcje były zatrzymywane w bezpiecznej odległości od bramki T. Warszawskiego. W 80 minucie meczu sędzia odgwizdał faul na 17 metrze od bramki Teresina. Po bardzo dobrym uderzeniu gracza Milanu T. Warszawski nie był w stanie nic zrobić, gdyż piłka wpadła w samo okienko.  Po straconej bramce nie pozostało nic innego jak odkrycie się i odwrócenie wyniku na naszą korzyść. Składną akcje rozprowadził nasz środek pola, po której prostopadłą piłkę do K. Szczepaniaka zagrał G. Węsek - w wyniku czego ten wyszedł sam na sam pokonując bramkarza. Radość naszych zawodników nie trwała długo, ponieważ sędzia linniowy podniósł chorągiewkę i odgwizdał spalonego. 

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 i wyjechaliśmy z Milanówka bez zdobyczy punktowej. 

Kolejne spotkanie podopiecznych Adama Warszawskiego odbędzie się w najbliższą sobotę na własnym obiekcie z rezerwami MKS Piaseczna o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów na trybuny.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin