Pewne zasłużone punkty!

KS Teresin – KP II Piaseczno 3:1 (2:0)   Bramki dla Teresina: Sylwester Płacheta (7 min.), Kacper Bargieł – dwie (35 i 63 min.)

KS Teresin: T.Warszawski, P.Żakowski, M.Zych, K.Smoliński, D.Popławski, R.Grefkowicz, K.Bartosiewicz, M. Bargieł (88 P. Bauman), Węsek (46 M. Bauman), K. Bargieł, S.Płacheta (78' K. Szczepaniak)

Teresin walczący o jak najlepsze miejsce w swojej historii występów w lidze okręgowej okazał się lepszy od drugiej ekipy z Piaseczna. Od początku podopieczni Adama Warszawskiego nadawali ton grze, przeciwnicy zaś nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce Tomka Warszawskiego. W 7 minucie Kacper Bargieł świetnie głową

uruchomił swojego brata Michała, ten z lewej strony dośrodkował do Sylwka Płachety, który precyzyjnym strzałem otworzył wynik meczu.W 35 minucie po celnym zagraniu Dominka Popławskiego prowadzenie podwyższył Kacper Bargieł. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie jednak już w 53 minucie goście wykonywali rzut rożny. Piłkę po dośrodkowaniu zawodnik gości umiejętnie zgrał głową do kolegi a ten zdobył bramkę kontaktową i można było mieć obawy co do końcowego rezultatu spotkania. Na szczęście Teresin był dziś o klasę lepszym zespołem i udowodnił to w 63 minucie kiedy to po dośrodkowaniu Kamila Bartosiewicza drugą bramkę w tym meczu zdobył Kacper Bargieł ustalając jego wynik. Dwie minuty później w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Kamil Bartosiewicz, zabrakło jednak nieco precyzji do jej wykończenia. W samej końcówce trzykrotnie bliski zdobycia gola był wprowadzony pod koniec meczu na boisko Kacper Szczepaniak jednak nie udało mu się ani razu uzyskać celnego trafienia.

Po tej kolejce Teresin umocnił się na trzecim miejscu w tabeli a już w najbliższy wtorek o godzinie 18.00 w wyjazdowym meczu spotka się z ekipą Piasta Piastów.