Pierwszy sparing LO za nami

KS Teresin - Escola Warszawa CLJ 1:7 (0:3)  Bramka: 63' Popławski

Skład: Zawodnik Testowany 1 (50' M.Nowakowski) - P.Szewczyk (68' K.Bargieł), Zawodnik Testowany 2, D.Popławski, P.Żakowski, M.Bauman, G.Węsek, K.Bartosiewicz (75' Zawodnik Testowany 3), Zawodnik Testowany 4 (46' Zawodnik Testowany 5), Sz.Felczak  (46' P.Bauman ), Zawodnik Testowany 6 (75' Sz.Felczak)

Po ciężkim pierwszym tygodniu treningów i z kilkoma brakami w składzie w dzisiejsze przedpołudnie pierwsza drużyna KS Teresin zmierzyła się z zespołem CLJ Escoli

Warszawa. Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataku gospodarzy. Świetne sytuacje mieli Marcin Bauman i Kamil Bartosiewicz, jednak zabrakło trochę szczęścia i skuteczności. Rywale wyprowadzali bardzo dynamiczne kontry. Trzy z nich zakończyły się bramkami. Po zmianie stron mecz był nadal dość wyrównany, jednak goście wykazywali się bardzo dobrą skutecznością. Podwyższyli wynik, a honorowe trafienie dla naszej ekipy uzyskał Dominik Popławski. Drużyna Teresina kończyła mecz w 10 po czerwonej kartce dla G.Węsek.

Komentarz trenera:

Za nami pierwszy tydzień treningów, na których zawodnicy bardzo ciężko pracowali. W dzisiejszym meczu widać było zmęczenie, jednak walczyliśmy do końca. Teraz przed nami kolejny tydzień pracy. Wykorzystamy go na dalsze zgrywanie zespołu, abyśmy jak najlepiej przygotowali się do ligi.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin