Kolejny Sparing LO

KS Teresin - Unia Iłów 2:4 (1:1) Bramki: 40' Zawodnik Testowany, 67' J.Antczak

Skład: Zawodnik Testowany 1 (46' M.Nowakowski) - P.Szewczyk (46' P.Żakowski), K.Smoliński (46' Zawodnik Testowany 2), K.Bargieł, D.Popławski (46' Zawodnik Testowany 3), M.Bauman (46' Zawodnik Testowany 4), Zawodnik Testowany 5 (O.Pela), Zawodnik Testowany 6 (46' P.Bauman), R.Grefkowicz (46' S.Płacheta), M.Bargieł (46' J.Antczak)

W pierwszej połowie przeważali gospodarze. Niestety zabrakło zdecydowania pod bramką rywala i skuteczności. Świetne sytuacje miał przede wszystkim M.Bargieł, jednakże strzelcem jedynej bramki dla Teresina w pierwszej odsłonie został jeden z testowanych zawodników. Iłów odpowiedział trafieniem tuż przed gwizdkiem sędziego, nakazującym zejście na przerwę. Po zmianie stron w naszym zespole pojawiło się wielu bardzo młodych graczy. W 50 minucie błąd linii obrony wykorzystał napastnik Unii i wyprowadził przeciwników na prowadzenie. Osiem minut później było już 1:3, gdy błąd naszego bramkarza wykorzystał jeden z przyjezdnych. Minęła chwila, a gracze z Iłowa zaliczyli kolejne trafienie - tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego. W 67 minucie drugą bramkę dla gospodarzy strzelił J.Antczak. Po tym trafieniu za mocno się odsłoniliśmy, czego rezultatem było piąte trafienie dla Unii.