Trzeci sparing LO za nami

Orzeł Nieborów - KS Teresin 2:3 (1:3)  Bramki: 8' J.Antczak, 33' K.Bartosiewicz, 38' Zawodnik Testowany

Skład: M.Nowakowski - P.Szewczyk (46' P.Żakowski), Smoliński, Zawodnik testowany 1 (82' K. Bargieł), D.Popławski (60' O.Pela), Kacper Bargieł (70' Zawodnik testowany 2), Zawodnik Testowany 3 (46' M.Bauman), K.Bartosiewicz (65' Zawodnik Testowany 4), R.Grefkowicz, M.Bargieł (55' P.Bauman), J.Antczak (46' Zawodnik testowany 5)

Pierwsza połowa rozpoczęła się dobrze dla Orła. Po błędzie naszego obrońcy, napastnik rywala wyszedł sam na sam z Michałem Nowakowskim i umieścił piłkę w bramce.

Na szczęście ekipa Teresina od razu ruszyła do przodu, czego rezultatem było trafienie Kuby Antczaka. Po wyrównaniu obydwie drużyny atakowały, ale to goście byli bardzie skuteczni. Wynik podwyższył Kamil Bartosiewicz, a następnie jeden z testowanych zawodników. Po zmianie stron Orzeł strzelił bramkę kontaktową, ale nasza drużyna dzielnie się broniła i nie oddała zwycięstwa.

Komentarz trenera:

Powoli kończy się czas eksperymentów. Kadra coraz bardziej się stabilizuje, czego dowodem jest dzisiejsze spotkanie. Zagraliśmy dobry mecz i wygraliśmy. Drużyna coraz lepiej realizuje założenia, które nakreślamy sobie przed spotkaniem. Myślę, że dzisiejsza wygrana jest ważna i pozytywnie wpłynie na dalszą część przygotowań do sezonu ligowego.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin