POPIS SKUTECZNOŚCI WE WŁOCHACH

Przyszłość Włochy - KS Teresin 3:5 (1:1)  Bramki dla Teresina: K.Antczak – (45' i 80'.), Jakub Giś (63'), Kamil Bartosiewicz (81 min.), Radosław Grefkowicz (90+3 min.)

KS Teresin: M.Mianowicz –D. Popławski, M.Staniak, K.Smoliński, G.Węsek (87 P.Żakowski) - B.Bukowski(46 J.Giś), M.Yandiuk, T.Oziemblewski, S.Płacheta (74R. Grefkowicz), K.Bartosiewicz – J.Antczak (89 Kiliński)

W sobotnie przedpołudnie podopieczni Tomasza Spytka zafundowali swoim sympatykom wiele emocji. Od początku nadawali ton grze, stwarzali może nie stuprocentowe ale jednak dogodne sytuacje bramkowe jednak piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki. W 24 minucie zawodnik gospodarzy wykonywał rzut wolny z okolicy linii autowej w dość znacznej odległości od bramki. Piłka leciała bardzo długo, nikt jej po drodze nie sięgnął i niestety doleciała do celu. Teresin wziął się ostro do pracy i tuż przed

przerwą Kuba Antczak pięknym lobem z prawego skrzydła wyrównał stan meczu. Tuż po wznowieniu gry Przyszłość wykonywała kolejny stały fragment, tym razem tuż przed linią pola karnego i na samym środku. I znowu skutecznie co oznaczało, że ponownie trzeba będzie gonić wynik. Goniliśmy go wkładając to wiele zaangażowania i ambicji. W 63 minucie Jakub Giś podszedł do rzutu wolnego z miejsca podobnego do tego, z którego gospodarze zdobyli pierwszą bramkę tyle, że z okolicy prawej linii autowej. Uderzenie Kuby to był popis. Piłka z piękną rotacją wpadła w okienko bramki Przyszłości i znowu mieliśmy remis. W 80 i 81 minucie Teresin zdobył dwa gole po strzałach ponownie Kuby Antczaka i Kamila Bartosiewicza. Do końca pozostało ok. dziesięciu minut i wtedy to Przyszłość rzuciła się do ataku aby odwrócić niekorzystny przebieg zdarzeń. W 90 minucie zdobyła bramkę kontaktową a sędzia doliczył trzy minuty gry. Można było mieć obawy czy zwycięstwo uda się dowieźć do końcowego gwizdka jednak Radek Grefkowicz znalazł się w bliskiej odległości od bramki i mocnym uderzeniem przypieczętował sukces Teresina. To ważne zwycięstwo, wywalczone na trudnym terenie i pozwalające myśleć o szybkim awansie z dolnej części tabeli.

Za tydzień w sobotę 5 października o godzinie 11.00 Teresin podejmie ekipę SEMP-a Ursynów.