3 Punkty zostały w Teresinie

KS Teresin - Semp Ursynów 5:0 ( 0:2)  Bramki dla Teresina: 24' i 75'-S. Płacheta, 31' - K. Bargieł, 51' -G.Węsek, 85' - W. Stojek

Skład: M. Mianowicz (65- M. Nowakowski), K. Smoliński (75'- K.Kiliński), M. Staniak, D. Popławski, M.Yandiuk (60' K. Antczak), T.Oziemblewski, S. Płacheta (78 -W.Stojek), J Giś (67'- R.Grefkowicz). G. Węsek (72'- S.Parśniak), K. Bartosiewicz (82' Sz.Felczak). K. Bargieł

W sobotnie przedpołudnie do Teresina przyjechała drużyna Sempa Ursynów aby zmierzyć się z naszym zespołem w 9 kolejce Ligi Okręgowej. Goście na pewno chcieli wywalczyć w teresinie jakiś punkt ale nasi zawodnicy, dobrze dysponowani tego dnia nie pozwolili na to. Pierwsze minuty były trochę nerwowe po stronie gospodarzy, kilka niedokładnych piłek, niepotrzebnych strat.  Po tych kilku minutach podopieczny terenera Spytka narzucili swój styl gry i zaczęły padać bramki. Pierwszy do bramki

gości trafił Sylwek Płacheta w 24', który strzałem z pola karnego umieścił piłkę w siatce. Po kilku minutach Jakub Giś oddał strzał z pola karnego i bramkarz odbił piłkę ale w pobliży był już K. Bargieł i podwyższył stan na 2:0. W pierwszej odsłonie goście praktycznie raz mieli dogodną sytuacje, gdzie po błędzie naszej obrony zawodnik Sempa wyszedł sam na sam z Mianowiczem, który nie pozwolił trafić piłce do bramki i wygrał ten pojednynek. W tej cześci gry zobaczyliśmy kilka składnych akcji naszych zawodników, gra na jeden kontakt. Po jednej z takich akcji Kacper Bargieł znalazł się też w sytuacji jednen na jeden z bramkarzem gości, który w tym pojedynku też okazał się lepszy. W drugiej odsłonie, kontynuowaliśmy naszą grę i raz za razem zagrażaliśmy bramce Sempa. W 51' K. Bartosiewicz dograł dokładną piłkę do G. Węska i ten pewnym strzałem podwyższył wynik na 3:0. Kolejna bramka do ładny strzał S. Płachety  w 75' w tzw. długi róg. Wynik meczu ustalił W. Stojek, który po dwójkowej akcji z S. Parśniakiem, strzelił mocno z prawej strony pola karnego w tzw. krótki róg bramki Sempa.

Po 9 kolejce, dzięki otrzymanemu walkowerowi z Grodziskiem Mazowiecki i wygranej z Sempem, przesuniemy się mocno w górę tabeli i bedziemy mieli już tylko 4 punkty straty do 2 drużyny w tabeli.

Za tydzień ciężki mecz wyjazdowy z Okęciem ale mamy nadzieję, że nasi zawodnicy podtrzymają dobrą passę.