KAMIL BARTOSIEWICZ – TRZY BRAMKI + ASYSTA

Błonianka II Błonie - KS Teresin 1:4 (1:3)   Bramki dla Teresina: Kamil Bartosiewicz – trzy (17, 32 i 80 min.), Jakub Antczak (17 min.)

KS Teresin: Mianowicz (83 Nowakowski) –  Yandiuk, Staniak, Smoliński, Szewczyk  – Giś, Grefkowicz, Bartosiewicz, Płacheta - Węsek (85 Felczak) – Antczak (84 Stańczyk)

Po dwóch efektownych zwycięstwach podopieczni Tomasza Spytka udali się na wyjazd do zamykających ligową tabelę rezerw Błonianki. Wiadomym jest, że takie mecze nigdy nie są łatwe gdyż ekipy z końcowych miejsc mają ogromne ambicje poprawy swojej sytuacji. Nie inaczej było w sobotę. Po kilkuminutowym wzajemnym badaniu się

Błonianka znakomicie przeprowadziła kontrę. Po prostopadłym podaniu ich zawodnik znalazł się w sytuacji sam na sam z Marcinem Mianowiczem i otworzył wynik meczu. Teresin mocno wziął się do pracy i z minuty na minutę uwidaczniał swoją przewagę w umiejętnościach. W 17 minucie po precyzyjnym dograniu Kamila Bartosiewicza Kuba Antczak wyrównał stan spotkania. Od tego momentu Teresin absolutnie dominował na boisku a zaszczyt zdobywania kolejnych bramek wziął na siebie Kamil Bartosiewicz. W 29 minucie wyprowadził on zespół na prowadzenie, które chwilę potem podwyższył na 3:1. Tuż przed przerwą i tuż po przerwie mogły paść kolejne gole dla Teresina jednak zabrakło skuteczności.

Od 50 minuty tempo gry zaczynało spadać. Goście kontrolowali przebieg gry od czasu próbując stworzyć sobie jakąś dogodną okazję. Taka nadeszła w 80 minucie kiedy to ponownie bramkarza gospodarzy pokonał Kamil ustrzelając w meczu hat tricka wzmocnionego jeszcze asystą przy pierwszym golu.

Było to trzecie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach i żeby nie słaby początek jesieni bylibyśmy zespołem ścisłej czołówki ligi. W najbliższą sobotę 16 listopada o godzinie 11.00 w ostatniej jesiennej kolejce Teresin podejmie drużynę LKS Chlebnia. Jeszcze nie wiemy czy będzie to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym ponieważ Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozważa przeniesienie pierwszej wiosennej kolejki na jesień. Przy takiej formie jak obecnie nie byłoby to dla naszego zespołu złe rozwiązanie.