W końcu pierwsze punkty!

KS Teresin - Relax Radziwiłów 3:1 (2:0)  Bramki dla Teresina: G.Węsek, K. Szczepaniak -2

Skład Teresina: M.Nowakowski, K. Bargieł, M. Banaszek, P. Żakowski, K.Ciurzyński, D.Popławski, G.Węsek, T. Gral, J. Gmurek (66' A.Wróbel), R.Bargieł, K. Szczepaniak

W końcu 3 punkty zostały w Teresinie. Dzisiaj II Zespoł KS Teresin odniósł pewne zwycięstwo nad gośćmi z Radziwiłowa. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy ten mecz, gdyż po

30 minutach prowadziliśmy juz 2:0 po bramkach G.Węska i K. Szczepaniaka, który  w końcu się odblokował i strzelił dwie bramki. Mamy nadzieją, że to doda mu pewności w walce o I skład KS Teresin. Dzisiaj wszyscy zagrali z dużą determinacją i koncentracją co spowodowało, że nie popełnialiśmy tylu błędów w obronie i wyprowadzaniu akcji. Kilka krotnie tez przeciwnicy zagrozili bramce M.Nowakowskiego ale w dniu dzisiejszym był on tez bardzo dobrze dysponowany. W drugiej połowie wyprowadzaliśmy kilka groźnych ataków i mielismy jeszcze co najmniej 4 dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Po jednym z takich ataków G. Wesęk podał dokładnie do dobrze ustawionego K. Szczepaniaka, który strzałem w lewy róg pokonał bramkarza przyjezdnych. W końcówce meczu goście zdobyli bramkę po błędzie w kryciu naszej obrony w polu karnym.

W  następnym tygodniu czeka nas ostatnie spotkanie tej rundy. Mecz wyjazdowy do Cegłowa, Sobota godz.14.00