Wygrana na koniec rundy jesiennej

Orion Cegłów - KS Teresin - 1:3 (1:1)  Bramki dla Teresina: G.Węsek, M.Nowakowski, K.Bargieł

Skład Teresina: M.Nowakowski, K. Bargieł (W.Feder), M. Banaszek, P. Żakowski, K.Ciurzyński, D.Popławski, G.Węsek, T. Gral, J. Gmurek, K. Szczepaniak(45' A.Wróbel).Sz.Felczak

3 punkty na zakończenie rundy jesiennej przywieźli zawodnicy KS Teresin II  po wyjazdowym spotkaniu w Cegłowie. Mimo szybko straconej bramki w pierwszej połowie, nasi zawodnicy nie podali się i jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli bramką wyrównującą, zdobytą przez G. Węsek po dobrze wykonanym rzucie rożnym.

W drugiej połowie nasi zawodnicy przeważali i stwarzali sobie co chwila dobre sytuacje do zdobycia bramek. Udało się to jednak tylko 2 razy z czego 1 z bramek zdobył nasz bramkarz M.Nowakowski, który zagrywając piłkę z naszego pola karnego do napastników, kopnął na tyle silnie, że przelobował również źle ustawionego bramkarza gospodarzy. Wynik meczu ustalił K. Bargieł, który po dobrej akcji z lewej strony A. Wróbla i jego dokładnym podaniu wzdłuż bramki, pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce gospodarzy.  Dzięki ostatnim wygranym udało nam się opuścić ostatnią lokatę w tabeli.

Mamy nadzieję na lepsze występy "dwójki" w rundzie wiosennej.