Drugi sparing KS Teresin II

LKS Chlebnia II- KS Teresin II 5:2 (3:2) Barmki K. Charadziński, J. Florczak

W drugim swoim sparingu rozegranym na sztucznej nawierzchni w Grodzisku Maz, rezerwy KS Teresin uległy A-Klasowej drużynie Chlebni. Pierwsza połowa zaczęła się od dynamicznych ataków gospodarz a po jednym ze stałych fragmentów straciliśmy pierwszą bramkę. Druga bramkę straciliśmy po dobrym podaniu za linie naszej obrony

gdzie napastnik gospodarzy wykorzystał sytuacje sam na sam.  Po słabym początku nasza drużyna zaczęła grać bardziej płynnie i odważnie czego efektem był gol T. Grala, który po indywidualnej akcji obsłużył dobrze K. Charadzińskiego a ten umieścił piłkę w siatce zdobywając gola kontatkowego. Po kolejnej dobrze rozegranej akcji Kuba Chorągiewka dokładnie zagrał do J. Florczaka a ten wbiegając w pole karne nie dał szans bramkarzowi i zdobył drugiego gola dla naszego zespołu. Tuż przed przerwą nie ustrzegliśmy się błędu i do szatni zeszliśmy przegrywając 3:2. Druga połowa to seria błędów indywidualnych, po których tracimy kolejne dwie bramki. Mecz toczył się na niezłym poziomie. Było to kolejne doświadczenie dla naszej młodej drużyny, które w gruncie rzeczy realizowała założenia taktyczne na ten mecz. Zostały trzy tygodnie do pierwszego meczu ligowego wiec pracujemy dalej.