Porażka na wyjeździe

BUKS PRUSZKÓW-UKS KS II TERESIN  5:0  (3:0)

Skład: W. Ożarek, P.Kowalski, K.Ciurzyński, O.Szafrański, P.Zdanowski, P.Żakowski (46' D.Paradowski)  O.Pela  (65' min. W.Feder)  M.Banaszek, J.Chorągiewka (60' K.Charaziński), S.Felczak,  J.Florczak.

W pierwszym meczu rundy wiosennej rezerwy Teresina pojechały do Pruszkowa na mecz z tamtejszym Buksem. Niestety już w pierwszych minutach przy biernej postawie

defensywy zawodnik z Pruszkowa  oddał strzał z 20 metrów i zrobiło się 1:0. Graliśmy zbyt niedokładnie i trudno nam było przedostać się  pod bramkę przeciwnika. Drugą bramkę straciliśmy po rzucie rożnym gdzie zawodnik z przeciwnej drużyny głową umieścił futbolówkę w bramce. Trzecia stracona bramka też z rożnego. Po przerwie obraz gry troszkę się zmienił, jednak  niewiele  i  efektem  tego były strata dwóch bramek. Byliśmy w tym meczu chyba zbytnio zestresowani, ponieważ większość chłopców zagrała pierwszy mecz w drużynie seniorów w oficjalnym meczu o punkty. Musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość  i jeszcze ciężej pracować. Trzeba przy tym pamiętać, że nasi młodzi chłopcy zbierają cenne doświadczenia na przyszłość. Za tydzień gramy z  UKS Łady. Mecz o 16:00 w niedziele na  terenie przeciwnika.