Niewiele zabrakło do remisu

UKS ŁADY -KS,II TERESIN 4:3 (2:0)  BRAMKI : K.Sadziński S .Felczak  O.Pela

W niedzielne popołudnie drużyna rezerw pojechała na mecz do Raszyna z drużyną UKS Łady. Pierwsza połowa to słaba gra obu drużyn piłka często znajdowała sie w powietrzu dużo walki i nie wiele składnych sytuacji. Po zamieszaniu  w naszym polu karnym i biernej postawie tracimy pierwszą bramkę. Druga bramka wpadła tuż przed zejściem do szatni po błędzie stoperów napastnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem i się nie pomylił. Na drugą połowę wyszliśmy zupełnie z innym nastawieniem czego efektem była szybko zdobyta bramka przez Oktawiana Pele. Po bramce kontaktowej chłopcy uwierzyli, że można ugrać więcej i po rzucie wolnym z bocznej strefy boiska Szczepan Felczak strzela bramkę na 2:2. Drużyna gości zaczęła się gubić czego efektem był samotny rajd Kamila Sadzińskiego i w konsekwecji  bramka trzecia. Wyjśnie na prowadzenie było efektem zmiany gry całej drużyny. Niestety W 70 min.ze stałego fragmentu gry tracimy bramkę i remis staje się faktem. W końcówce meczu nie potrafimy upilnować zawodnika gości, który strzela na 4:3 i porażka staje się faktem. Szkoda straconych bramek w drugiej połowie ale ogólnie jestem z chłopców zadowolony a zwłaszcza  z drugiej połowy, gdzie  była walka zaangażowanie  a brakło troszkę komunikacji. Nad  tym i wieloma innymi elementami będziemy pracować na treningach.Za tydzień mecz u siebie  mecz u siebie z liderem tanio skóry nie oddamy zapraszamy na godz, 16:30 w  niedziele.