Pierwsza wygrana KS Teresin II !

Sokół B.Piaseckie -KS Teresin II 2:4 (2:0)  strzelcy bramek: K.Charaziński -2, K.Sadziński-1, D.Popławski -1

Wystąpiliśmy w składzie: M.Szymborski P.Kowalski K.Bargieł O.Szafrański P.Zdanowski M.Leszczyński(30 min.K.Ziółkowski) D.Popławski J. Chorągiewski ,  G. Hemka,  K.Sadziński ,K.Charaziński.Trener K.Bargieł

W sobotnie przedpołudnie drużyna rezerw wyjechała na mecz derbowy do Brochowa z drużyną Sokoła.Drużyna "gospodarzy''od początku meczu nastawiła się na kontry  przez co cofnięci na swoją połowę, oddali nam pole gry. Po jednej z  takich  kontr  straciliśmy bramkę, gdzie obrońcy nie zdążyli się cofnąć i było jeden do zera dla

''gospodarzy''. Mając kilka sytuacji bramkowych sami tracimy drugą bramkę z rzutu rożnego. Na domiar złego odnawia się kontuzja  M.Leszczyńskiemu i mamy wymuszoną zmianę jeszcze w pierwszej połowie.Po kilku męskich słowach w przerwie na druga połowę wychodzimy bardzo zdeterminowani czego efektem są szybko strzelone dwie bramki i mamy remis. Idąc za ciosem, Kamil Sadziński  w sytuacji sam na sam zachowuje się jak profesor i miękkim lobem pokonuje bramkarza ''gości''. W dalszej  części meczu jest dużo walki w środku pola. W 83 min. wynik meczu ustala Dominik Popławski i już nikt nie jest w stanie odebrać nam pierwszego zwycięstwa. Podsumowując mecz byliśmy drużyną tworzącą monolit, która cierpliwie dążyła do celu. Pierwsze zwycięstwo powinno nam dać przysłowiowego ''kopa'' w dalszych zmaganiach.

Dalej mocno pracujemy w sobotę 4.05 -16:00  gramy u siebie z rezerwami Ożarowianki, wszystkich serdecznie zapraszając na trybuny.