Druga wygrana dwójki!

KS  TERESIN II -OŻAROWIANKA  OŻARÓW II  2:0 (0:0)  Bramki: K.Sadziński 68'. G.Węsek  73min.
Skład: W. Ożarek, P.Kowalski K.Bargieł (75' G.Hemka ) O.Szafrański, K.Ciurzyński, T.Gral, M.Banaszek, D.Paradowski (55'G.Węsek) J.Gmurek P.Bauman (30' K.Charaziński) K.Sadziński

W sobotnie popołudnie 4 maja rozegraliśmy kolejne spotkanie w gr.4 klasy B z rezerwami Ożarowianki. Od pierwszych minut drużyna gości ruszyła na nas wysoko ale my też mieliśmy w planie atak od pierwszych minut przez co mecz był wyrównany, akcje rwane bez wielu sytuacji bramkowych. Byliśmy drużyna troszkę lepiej wyglądającą w pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowo. Druga połowa to jeszcze bardziej zdeterminowana gra drużyny gości, która to ruszyła do kolejnych ataków, ale to  my jak wytrawny bokser zadaliśmy cios w 68' . Kuba Gmurek podaniem za linie obrony obsłużył Kamila Sadzińskiego, który wbiegając w pole karne nie pomylił się i było 1:0 dla nas. Goście nadal atakowali i dochodzili do sytuacji bramkowych ale ich celowniki tego dnia były zupełnie rozregulowane. W 73' drugą bramkę po asyście  Tomka Grala strzela Grzegorz Węsek grający głównie w pierwszym zespole i wtedy nie pozostawało nam nic tylko ten wynik utrzymać. Ożarowianka miała jeszcze sytuacje na strzelenie bramki ale szczęście tego dnia sprzyjało lepszym. W doliczonym czasie Gabriel Hemka  mógł strzelić kolejną bramkę  ale strzał obronił bramkarz gości.
Cieszy kolejna wygrana ale jest jeszcze wiele do poprawy. Za tydzień mecz z rezerwami Milanówka gdzie tanio skóry nie oddamy.