Niewiele zabrakło do remisu

Milan  Milanòwek II - KS Teresin II 2:1(0:1) Bramka Jakub Florczak   

Skład:  W. Ożarek P.Kowalski K. Ciurzyński O.Szafrański P.Zdanowski K.Ziółkowski M.Banaszek  P.Bauman D.Paradowski K.Sadziński J.Florczak (75' J.Chorągiewski)

W niedzielę 12 maja rozegraliśmy w Milanòwku mecz na sztucznej murawie. Od początku obie drużyny ostrożnie podeszły do meczu ale to nasza ekipa miała więcej okazji

na zdobycie bramki. W 30 min. Kuba Florczak przepchnął rosłego stopera gospodarzy i do szatni schodziliśmy z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron w 50min. w jednej z akcji nasi stoperzy popełniają błędy i nasz bramkarz w sytuacji jeden na jeden nie ma żadnych szans. Dalsza część to sporo walki, fauli. Mieliśmy jeszcze  dwie  lub trzy sytuacje ale zabrakło dokładności przy ślisgiej nawierzchni. Gdy już wydawało się że remis będzie sprawiedliwy tego dnia w 85min drużyna gospodarzy ma rzut wolny z ok. 20metra i piłka trafiła w samo okienko i niestety przegrywamy .Szkoda, że przegrywamy mecz kosztował nas sporo sił ,mieliśmy jednego zawodnika na zmianę. Cieszy zaangażowanie i co najważniejsze wypełnienie założeń taktycznych co dla trenera jest najważniejsze.

Za tydzień gramy u siebie w niedziele z Guzowem i interesuje nas tylko 3 punkty. Gralismy w składzie W.Ożarek P.Kowalski K.
Ciurzyński O.Szafrański P.Zdanowski K.Ziółkowski M.Banaszek  P.Bauman D.Paradowski K.Sadziński J.Florczak(75min.J.Chorągiewski)

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin