Ważne zwycięstwo na wyjeździe

Milan  Milanówek II -  KS  Teresin II  1:2(0:1) Bramki: W. Stojek K. Sadziński.

Graliśmy w składzie: M.Nowakowski P.Kowalski K.Bargieł D.Gajewski O.Szafrański, W.Stojek, M.Banaszek, S.Felczak, K.Sadziński, J.Florczak, S.Parśniak.     

W 7 kolejce o mistrzostwo klasy B rezerwy Teresina udały się na mecz z rezerwami Milanu. Od początku meczu strona wiodącą byliśmy my, stworzyliśmy kilka doskonałych sytuacji ale  piłka  jak zaklęta nie chciała wpaść do bramki. Dopiero w 42 min. Wiktor Stojek pokonał bramkarza gości i do szatni schodziliśmy z

jednobramkowa zaliczką. Po przerwie Milan ruszył do ataku i po jednej z takich akcji nasz obrońca wpadł w nogi przeciwnika i sędzia nie zawahał się gwizdnąć jedenastki. Tego dnia dobrze dysponowany Nowakowski wyczuł strzelca karnego i wybronił karnego. Goście próbowali nas zdominować coraz to nowo wprowadzanymi zawodnikami z ławki my grający w 11 bez zmian musieliśmy gospodarować siłami aby korzystny wynik utrzymać do końca meczu. Niestety po jednej z wrzutek w pole karne i nieporozumieniu w obronie w 73 min. tracimy bramkę. Jednak charakter tej drużyny i mobilność formacji pomocy i ataku nie dawał wytchnienia obrońca Milanówka .W doliczonym czasie po zamieszaniu w polu karnym jeden z obrońców Milanu zatrzymał piłkę ręką i sędzia wskazał na wapno. Egzekutorem, który pewnie wykonał rzut karny był Kamil Sadziński i wiadomo było że trzy punkty pojada do Teresina Po tej bramce jeszcze sytuację sam na sam zmarnował Seba ale nie miało to już żadnego znaczenia ponieważ sędzia zakończył spotkanie i mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa. Cały zespół tego dnia spisał się  doskonale wykonał 100% założeń taktycznych grając ze zmian (choroby kilku zawodników) potrafiliśmy zainkasować 3 punkty.

Za tydzień mecz o 13:15 u nas w sobotę wszystkich serdecznie zapraszam

 Trener Krzysztof Bargieł

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin