Wygrana z Płochocinem

KS  TERESIN II - FC PŁOCHOCIN 5:1(1:1)   Bramki: Kamil Sadzińskix 3,  Sebastian Parśniak x2

Skład: W.Ożarek  P.Kowalski T.Gral D.Gajewski (46 P.Zdanowski) O.Szafrański M.Banaszek J.Florczak(75 K.Bargieł) S.Felczak(65 K.Dentko) D.Paradowski(60 A.Wróbel)K.Sadziński S.Parśniak

W sobotę w ramach 10 kolejki o mistrzostwo klasy B nasza drużyna podejmowała ekipę z Płochocina. Od pierwszych minut to my byliśmy stroną dominującą i po stworzeniu kilku dogodnych sytuacji, niestety to my  tracimy bramkę, która tego dnia nie powinna być stracona. Na szczęście na tą sytuację nasz zespół zareagował bardzo szybko i do szatni schodziliśmy z remisowym wynikiem. W przerwie powiedziałem zawodnikom kilka gorzkich słów o naszej postawie w tej pierwszej połowie i po przerwie już nic nie mogło nam zabrać upragnionego zwycięstwo. Drużyna przekonywująco wygrała chociaż bramek powinno wpaść tego dnia znacznie więcejrazy. Zostały trzy ważne mecze  dla układu tabeli za tydzień jedziemy do wicelidera z Podolszyna i tam będziemy walczyć o 3 punkty.