DOBRY START

Buks Pruszków - Ks Teresin 0:4 (0:1)

Skład: Wiktor Ożarek,Krystian Kryszkiewicz(Bartłomiej Kozłowski),Oktawian Szafrański,Patryk Zdanowski,Paweł Kowalski,Jakub Florczak,Mateusz Wysocki(Bartłomiej Trochimiuk),Jakub Krasiński(Gabriel Hemka),Dawid Kruszyński(Stasiek Dawgiałło),Damian Paradowski,Kamil Sadziński.

25 marca w piękne niedzielne popołudnie odbył się wyjazdowy mecz naszej drużyny z rocznika 2002 i 2003. Na przeciw im stanęła jedna z pruszkowskich drużyn ,,Buks".

Mecz zaczął się o godzinie 14. Słońce grzało, a warunki sprzyjały. Rozpoczęło się dobrze, po pierwszych piętnastu minutach nasza drużyna prowadziła za sprawą bramki strzelonej przez naszego napastnika Kamila Sadzińskiego. Sprytnie ominął obrońców po czym uderzył po długim słupku nie dając szans bramkarzowi. Później w obu drużynach zapanował lekki chaos. Nasi zawodnicy z problemami utrzymywali piłkę w środku boiska.Przeciwnicy zaś wykopywali piłki ku napastnikom.Dotrwaliśmy w takim stanie meczu do końca pierwszej połowy. Motywacja od trenera ewidentnie dobrze podziałała na naszych zawodników w przerwie. Zaczęli stwarzać sobie dogodne sytuacje, lecz brakowało skuteczności. Później na boisku pojawiło się kilku nowych graczy.Około 15 minut przed końcem meczu bramkę na 2:0 do siatki wpakował debiutant Stasiek Dawgiałło. Przebiegł połowę boiska po czym umiejętnie strzelił w lewy dolny róg bramki. Nasi zawodnicy nabrali pewności siebie, dzięki czemu w krótkim odstępie czasu wynik spotkania podwyższył Jakub Florczak, strzelając po krótkim słupku lewą nogą. Ostateczny rezultat ustalił kapitan drużyny Damian Paradowski wykańczając sytuację sam na sam rewelacyjnym uderzeniem omijającym bramkarza rywali. Podsumowując, mecz był wyrównany, lecz to nasza drużyna pokazała charakter i wole walki w drugiej połowie, następny mecz już nie długo. Dobry start to ważna sprawa!!!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin