ZABRAKŁO NAJWAŻNIEJSZEGO


AP Żyrardów - Ks Teresin 1:0 (0:0)

Skład: Wiktor Ożarek,Krystian Kryszkiewicz,Oktawian Szafrański,Patryk Zdanowski,Paweł Kowalski,Jakub Florczak,Mateusz Wysocki,Bartłomiej Kozłowski(Jakub Krasiński),Dawid Kruszyński(Mateusz Nowakowski),Damian Paradowski(Gabriel Hemka),Kamil Sadziński.

8 kwietnia w ciepłą wiosenną niedzielę odbył się mecz wyjazdowy naszych zawodników z rocznika 2002 i 2003. Musieli stawić czoło zespołowi z Żyrardowa.

Mecz rozpoczął się łagodnie. Żadna z drużyn nie zagrażała bramce rywala. Aż do około 20. minuty ,gdy nasz pomocnik po ładnej akcji w sytuacji sam na sam kopnął prosto w bramkarza. Następnie zagroziliśmy strzałem z rzutu wolnego z 20 metra, który niefortunnie odbił się od słupka i nie wpadł do bramki. Trener obrał dobrą taktykę, dzięki czemu opanowaliśmy z grubsza styl wyprowadzania piłki jaki nałożył na nas przeciwnik. Skutkiem takiej gry były kolejne dwie sytuacje, które niestety znów nie zakończyły się golem. Tak przebiegła pierwsza połowa. W drugiej zaś pressing, który zastosowaliśmy zdawał rezultaty. Po raz kolejny około 15 minut przed końcem nasi napastnicy doszli do kilku dogodnych sytuacji, lecz po raz kolejny piłka odbiła się od górnej lub bocznej siatki bramki. W ostatnich pięciu minutach spotkania zaczęło się robić gorąco. Trybuny wrzały, liczne faule i żółte kartki z obu stron. Nasi zawodnicy sfrustrowani całą sytuacją zaspali w jednej z akcji 2 minuty przed końcem spotkania co pechowo zakończyło się golem. Był to przysłowiowy gwóźdź do trumny, który szybko doprowadził do utraty wiary w swoje możliwości. Bądź co bądź odnieśliśmy porażkę, lecz patrząc na styl naszej gry oraz zaangażowanie każdego z osobna daje to nadzieje oraz jest prognostykiem na dobre wyniki w przyszłych meczach, gdyż ta porażka w żaden sposób nie przekreśla naszych szans na 1. miejsce w tabeli ligowej pod koniec sezonu!!!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin