DOBRY PROGNOSTYK

KS Teresin - LKS Tur Jaktorów 4:0 (0:0)

Skład: Wiktor Ożarek,Krystian Kryszkiewicz,Oktawian Szafrański,Patryk Zdanowski,Paweł Kowalski,Jakub Florczak,Mateusz Wysocki(Bartłomiej Trochimiuk),Jakub Krasiński(Bartłomiej Kozłowski),Dawid Kruszyński(Gabriel Hemka),Mateusz Nowakowski,Damian Paradowski.

W piękny sobotni poranek rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe, po raz pierwszy na własnym boisku. Musieliśmy stawić czoła zawodnikom z Jaktorowa.

Mecz zaczął się o godzinie 11:00. W pierwszej połowie nasza gra była dosyć stabilna, dużo gry w środku pola i na skrzydłach, lecz nie przynosiło to rezultatów bramkowych. Graliśmy nowym systemem z trzema obrońcami, co miało pomóc opanować nam centralną część boiska. Rewolucyjna koncepcja trenera zdała dobre rezultaty przez co nasi przeciwnicy ledwo co podchodzili pod pole karne i to jedynie poprzez długie piłki z obrony wprost na napastników. Wypracowaliśmy kilka groźnych sytuacji, lecz żadna nie zakończyła się golem. W takim stanie rzeczy minęła pierwsza połowa. Druga rozpoczęła się rewelacyjnie, Wystarczyło kilka minut aby nasz prawy skrzydłowy Dawid Kruszyński umieścił piłkę w siatce po pięknym uderzeniu z woleja, warto dodać,że był to jego debiutancki gol w ligowych rozgrywkach. Po chwili drugą bramkę dołożył nasz kapitan Damian Paradowski, technicznym strzałem po ziemi w prawy dolny róg bramki. Nie minęło dziesięć minut ,a nasz środkowy pomocnik Jakub Florczak zdobył trzecią bramkę, uderzając bombę ze słabszej nogi zza pola karnego. Na koniec, czwartego gola strzelił wchodzący z ławki Gabriel Hemka, który chytrym strzałem pokonał bramkarza, po wybornym dograniu Damiana. Druga połowa zdecydowanie nasza, szczególnie na pochwałę zasłużyli nasi obrońcy, którzy skutecznie i praktycznie bezbłędnie odpierali ataki rywala. Wszystkim obecnym kibicom dziękujemy za doping!!!