KLĄTWA PRZEŁAMANA

LKS Osuchów - KS Teresin 1:4 (1:1) 

Skład: Wiktor Ożarek,Krystian Kryszkiewicz(Bartłomiej Kozłowski),Oktawian Szafrański,Patryk Zdanowski,Paweł Kowalski,Jakub Florczak,Jakub Krasiński,Dawid Kruszyński(Gabriel Hemka),Mateusz Nowakowski(Stasiek Dawgiałło),Damian Paradowski(Bartłomiej Trochimiuk),Kamil Sadziński(Mateusz Wysocki).

W gorące sobotnie popołudnie odbył się kolejny mecz naszych najstarszych juniorów. Zmierzyli się na wyjazdowym meczu z drużyną z Osuchowa.

Na początku warto wspomnieć fakt, że jest to pierwsza ligowa wygrana przeciwko wymienionej wyżej drużynie w historii. Wszystkie wcześniejsze pojedynki kończyły się fiaskiem. Worek z bramkami rozerwał się po chwili, bo już w 9. minucie nasz kapitan Damian Paradowski po golu z rzutu karnego dał nam prowadzenie.Gospodarze odpowiedzieli równie szybko, w 15. minucie błąd podczas wyprowadzania piłki poskutkował trafieniem remisowym. Reszta 1. połowy minęła bez większych kontrowersji, mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, których nie wykorzystaliśmy. Drugą połowę można nazwać jednym z futbolowych określeń, było to ,,One man show" w wykonaniu Damiana. Po kilkunastu minutach, dostaliśmy rzut wolny z około 25 metrów. Więcej mówić nie trzeba...gol sezonu,piłka zdjęła pajęczyne z okienka bramki. Następny gol padł po dobrej klepie i rewelacyjnym wykończeniu naszego kapitana. Ostatni gol to kolejny karny po dotknięciu ręką piłki przy rzucie rożnym. Klinicznym strzałem znów popisał się Damian. Strzelił 4 bramki co jest naprawdę powodem do dumy. Defensywa i Pomoc trzymała się bez szwanku, dzięki czemu przeciwnicy nie zagrozili naszej bramce praktycznie wogóle. Po połowie sezonu lider zostaje w Teresinie!!!!!!!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin