NADAL W FORMIE

KS Teresin - Buks Pruszków 5:1 (3:0)

Skład: Wiktor Ożarek,Bartłomiej Kozłowski(Bartłomiej Trochimiuk),Patryk Zdanowski,Oktawian Pela,Paweł Kowalski,Jakub Florczak,Jakub Krasiński,Dawid Kruszyński,Gabriel Hemka(Stasiek Dawgiałło),Damian Paradowski,Kamil Sadziński.

W sobotni poranek o godz. 11:00 zmierzyliśmy się z jedną z Pruszkowskich drużyn. Pogoda była rewelacyjna,świeciło słońce i nie było upalnie.

Zaczęliśmy mecz z kretesem. Już po kilku minutach bramkę po dobrym dograniu w pole karne strzelił kapitan Damian Paradowski. Równie szybko bo 4 minuty później rezultat podwyższył nasz skrzydłowy Kamil Sadziński, po celnym podaniu prostopadłym. Po 8 minutach bramkę na 3:0 dołożył ponownie Damian. Pierwsza połowa była kontrolowana całkowicie pod naszymi warunkami. Zmieniło się to w drugiej połowie, mimo że po 2 minutach od jej rozpoczęcia bramkę na 4:0 strzelił Jakub Krasiński, po rewelacyjnie wyklepanej akcji. Około 20 minut przed końcem meczu po głupim błędzie z naszej strony bramkę na 4:1 zdobył jeden z zawodników drużyny przyjezdnej na pustą bramkę. Następnie kilka razy musieliśmy grać w 10 z powodu licznych kontuzji kilku naszych zawodników co powodowało mały zamęt w naszych szeregach. Na szczęście przetrwaliśmy i bramkę na 5:1 strzelił Damian, przez co 2 raz z rzędu skomponował minimum hat-tricka!!!

Tak zakończył się  kolejny mecz, jesteśmy optymistycznie nastawieni do przyszłych spotkań w tym sezonie, gdyż lider dalej zostaje u nas.Kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie!!!