WYWALCZONY REMIS

KS Teresin - AP Żyrardów 2:2 (1:1)

Skład: Wiktor Ożarek,Oktawian Szafrański,Patryk Zdanowski,Oktawian Pela(Mateusz Wysocki),Paweł Kowalski,Jakub Florczak,Jakub Krasiński,Dawid Kruszyński(Gabriel Hemka),Damian Paradowski,Kamil Sadziński

W środę 30 maja odbył się jeden z ważniejszych mecz w sezonie. Do nasz zawodników przyjechała mocna drużyna z Żyrardowa.

Pierwsze 25 minut spotkania wyglądało bardzo słabo w naszym wykonaniu. Drużyna przyjezdna swoim stylem gry łatwo stwarzała sobie sytuacje pod bramką poprzez skuteczne wyprowadzanie piłki, w którym uczestniczył nawet bramkarz, niestety straciliśmy przez to szybko pierwszego gola. Nie mogliśmy sobie poradzić, lecz na szczęście trener opracował metodę wysokiego pressingu co pozwoliło nam na równorzędną walkę z rywalem. Bramkę na wyrównanie strzelił Jakub Florczak po wykorzystaniu błędu rywali podczas wyprowadzania piłki. Druga połowa była istną walką o każdą sytuację pod bramką z obu stron. Drugi gol dla rywali wpadł po naszym błędzie w obronie co spowodowało stuprocentową sytuacje dla skrzydłowego Żyrardowa, który nie pomylił się. Do końca zostało 6 minut, byliśmy rozbici ale nie poddaliśmy się i szybko doprowadziliśmy do remisu kilka minut przed końcem spotkania po rewelacyjnej akcji, którą zakończył nasz skrzydłowy Kamil Sadziński.

Walką i motywacją udało nam się wyrwać remis. Dziękujemy kibicom za wsparcie, gdyż frekwencja była zadziwiająco wysoka. Zapraszamy na kolejne mecze!!!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin