DALEJ W GAZIE

LKS Tur Jaktorów - KS Teresin  0:8 (0:4)

Skład: Wiktor Ożarek,Oktawian Szafrański,Patryk Zdanowski,Oktawian Pela,Paweł Kowalski(Krystian Kryszkiewicz),Mateusz Wysocki,Jakub Florczak,Jakub Krasiński(Bartłomiej Kozłowski),Dawid Kruszyński(Stasiek Dawgiałło),Damian Paradowski,Kamil Sadziński.

2 czerwca w sobotę odbył się mecz z Jaktorowem. Lekko zaspani, bo mecz był bardzo wcześnie, pojechaliśmy busem do naszych przeciwników.

Mecz rozpoczął się kilkoma zmarnowanymi sytuacjami, aż w końcu pierwszą bramkę zdobył pomocnik Jakub Krasiński o pseudonimie ,,Łysy". Później totalne zniszczenie w obronie przeciwnika spowodował Kamil Sadziński, strzelając 4 gole!!!! Warto dodać, że 3 strzelił z główki. Dobrze wykonywane fragmenty gry powodowały, że bramki wpadały bez problemu. Swoje dwa grosze dołożyli Damian Paradowski strzelając karnego oraz Jakub Florczak aplikując bramkę z daleka, wpadł też jeden samobój. Drużyna przeciwna nie zagroziła naszej bramce żadnym groźnym strzałem. Ten mecz był dla nas swoistym przygotowaniem na najważniejsze spotkanie w sezonie, które odbędzie się za tydzień i zadecyduje o awansie naszej drużyny. Kibicom serdecznie dziękujemy za doping!!!!!

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin