Niemoc trwa!

Varsovia Warszawa 5 : 1 KS Teresin 05

Bramka: Kamil Kamiński

Po dość dobrych aczkolwiek przegranych meczach  zawodnicy i trener liczyli na przełamanie z drużyna Varsovi, niestety  potwierdziło się to co było widoczne w każdym poprzednim meczu liga jest bardzo wyrównana a każdy błąd naszej drużyny jest wykorzystywany przez przeciwnika. Tym razem błędów było za dużo.

Na początku zaatakowaliśmy odważnie staraliśmy się grać piłka i kreować sytuacje. Jednak to drużyna z Warszawy wyszła szybko na dwubramkowe prowadzenie gdzie nasi obrońcy praktycznie sprezentowali bramki przeciwnikom podając zbyt lekko do bramkarza.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił kolejne błędy naszej drużyny wykorzystywała drużyna Varsovii. Honorową bramkę zdobył Kamil Kamiński dobijając piłkę po rzucie wolnym wykonywanym przez Karola Gadziałe.

KS Teresin: Bartłomiej Jarzębowski, Jakub Górnicki, Igor Feder, Mikołaj Izak, Przemysław Izak, Piotr Pietrzak, Mikołaj Młodwaski, Kamil Kamiński, Wojciech Bryński, Karol Gadziała, Kacper Pietrzak, Mateusz Boczkowski

Trener: Marcin Bartosiński

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin