Zimny prysznic!

W niedzielny wieczór udaliśmy się do stolicy na mecz z Okęciem Warszawa.

Tak jak się spodziewaliśmy był to bardzo trudny mecz z wymagajacym rywalem. Od samego początku przewagę mieli gospodarze, którzy bardzo często szukali zagrania w uliczkę na wbiegajacych zawodników. Po jednej z akcji w bocznym sektorze boiska Kacper musiał wyciągać piłkę z siatki. Wśród naszych zawodników widać było niemoc co pokazywały proste błędy techniczne.

W drugiej połowie przemeblowaliśmy ustawienie i to nieco polepszyło naszą grę w ofensywie. Jednak straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry. Zabrakło zdecydowania. W końcówce spotkania mogliśmy jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, ale nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji.

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Teraz trzeba podnieść się po tej porażce i ciężko pracować na treningach, aby w kolejnych meczach lepiej wypaść.

UKS Okęcie Warszawa 3:0 KS Teresin (1:0)

Skład: K.Zyzek, B. Jarzębowski, P.Pietrzak, F.Mikołajczyk, M.Izak, S.Matuszkiewicz, B.Makowiecki, M.Młodawski, A.Pietruszka, P.Izak, R.Kucharski, M.Rutkowski, K.Walicki, M.Białkowski

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkanie w sobotę 12 maja o godz.17.30 do Teresina. Zagramy przeciwko UKS Lesznowola.

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin