Porażka z UKS Lesznowola

Po porażce w poprzednim meczu z Okęciem Warszawa liczyliśmy na zwycięstwo. Do Teresina przyjechał zespół UKS Lesznowola II.

Mecz od pierwszej do ostatniej minuty trzymał w napięciu i mógł się podobać. Było dużo walki, dobrych zagrań z obydwu stron, fantastyczne parady bramkarskie i sporo akcji ofensywnych.

Już na początku spotkania mieliśmy dogodną sytuację do tego, aby wyjść na prowadzenie jednakże wspaniale interweniował bramkarz przyjezdnych. W pierwszej połowie optyczną przewagę uzyskali goście jednakże z minuty na minutę mecz coraz bardziej się wyrównywał. Niestety jedna z akcji zawodników z Lesznowoli zakończyła się utratą bramki przez nasz zespół. Szkoda straconego gola, bo kilku naszych zawodników mogło wcześniej przerwać tą akcję. Do przerwy zatem przegrywaliśmy 0:1.

Druga połowa to już napór teresińskich lwów, którzy raz po raz zagrażali bramce gości. Wiele bardzo dobrych akcji, ale zabrakło ostatniego podania oraz wykończenia wykreowanych sytuacji. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony w bramce świetnie spisywali się bramkarze. Mimo wielu sytuacji wynik nie uległ zmianie.
Przegrywamy niestety drugi mecz, ale po ciężkim boju do ostatniej minuty.

W tym meczu nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i przy odrobinie szczęścia wynik mógł być inny. Należy za to pochwalić wszystkich chłopców, bo styl w jakim rozgrywali akcje, w jakim utrzymywali się przy piłce, walczyli o każdy metr boiska był naprawdę godny wielu pochwał. Widać było, że piłka nożna to ich pasja.

KS Teresin 0:1 UKS Lesznowola (0:1)

Skład: K.Zyzek, P.Pietrzak, F.Mikołajczyk, M.Izak, S.Matuszkiewicz, B.Makowiecki, M.Młodawski, A.Pietruszka, P.Izak, R.Kucharski, M.Rutkowski, M.Białkowski

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie w niedzielę 20 maja o godz.13.00 do Teresina. Zagramy przeciwko MKS Znicz III Pruszków.

 

NASI SPONSORZY

facebook_page_plugin