Wyjazdowe zwycięstwo z Milanówkiem

W środowy wieczór udaliśmy się na spotkanie ligowe w ramach 8 kolejki IV ligi okręgowej do Milanówka.

Od samego początku nasza drużyna wyszła mocno skoncentrowana i zaangażowana. Było dużo walki, ale też sporo chaosu w poczynaniach jednych i drugich. Drużyna z Milanówka z minuty na minutę zaczynała się rozkręcać i nękała nas groźnymi atakami w bocznych strefach boiska. Jednakże bardzo dobrze funkcjonowała nasza defensywa, która raz za razem rozbijała ataki gospodarzy. Po jednej z kontr Miki wyłuskał piłkę bramkarzowi, a do bramki skierował ją Olek. Prowadziliśmy 1:0. Milan jeszcze bardziej ruszył do ataków i stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, ale nie wykorzystał żadnej z nich. Na przerwę zatem schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie nasza gra nieco się poprawiła i próbowaliśmy grać więcej piłką. Jednakże to zespół z Milanówka był ciągle stroną przeważającą. W końcówce meczu udało nam się stworzyć kilka doskonałych sytuacji i jedną z nich umiejętnie wykorzystaliśmy. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0.

Należy pochwalić chłopaków może nie za styl w jakim tego dokonali, ale za walkę, zaangażowanie, nieodpuszczanie rywalowi oraz pełną asekurację i koncentrację w obronie przez całe 60 minut meczu. Na pewno cieszą zdobyte 3pkt, które dopisujemy do swojego dorobku, ale jeszcze dużo pracy przed zawodnikami i trenerem.
Do końca ligi zostały nam 2 mecze. Walczymy o pełną pulę, czyli dwa zwycięstwa!

KS Milan Milanówek 0:2 KS Teresin (0:1)

bramki: Aleksander Pietruszka i Szymon Matuszkiewicz

Skład: K.Zyzek, P.Pietrzak, F.Mikołajczyk, M.Izak, S.Matuszkiewicz, M.Młodawski, M.Rutkowski, B.Jarzębowski, K.Walicki, B.Makowiecki, A.Pietruszka, K.Goluch, A.Pietruszka

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie w sobotę 9 czerwca godz. 14.30 do Teresina. Przeciwnikiem będzie zespół Okęcia Warszawa.