Przegrana na zakończenie rozgrywek

UKS Lesznowola II 2:0 KS Teresin (0:0)
Nie w taki sposób wyobrażaliśmy sobie zakończenie rundy. Do Lesznowoli jechaliśmy z nadzieją na dobry występ i zwycięstwo.

Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Nasza drużyna miała kłopoty z wyprowadzeniem piłki, a przeciwnik co i rusz nękał nas groźnymi atakami.
Jednakże w bramce świetnie spisywał się Bartek, który w kilku bardzo trudnych sytuacjach ratował nasz zespół przed utratą bramki. W tej części spotkania stworzyliśmy sobie tylko jedną dogodną sytuację, której niestety nie wykorzystaliśmy.
Do przerwy zatem bezbramkowo remisowaliśmy z zespołem Lesznowoli.

Druga połowa była minimalnie lepsza w naszym wykonaniu, było więcej walki, zaangażowania jednakże mieliśmy problemy ze stworzeniem sytuacji podbramkowych. Przeciwnik bezlitośnie wykorzystał swoje okazje i zamienił je na bramki.
Z naszych zawodników nieco zeszło powietrze, a mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Skład: B.Jarzębowski, P.Pietrzak, M.Izak, B.Makowiecki, S.Matuszkiewicz, A.Pietruszka, F.Mikołajczyk, M.Młodawski, K.Goluch, K.Walicki, M.Białkowski, K.Zyzek, R.Kucharski, M.Rutkowski.

Już wkrótce na stronie pojawi się krótkie podsumowanie rundy.