Wygrana z Feliksowem!

W ramach 13 kolejki III ligi okręgowej udaliśmy się na mecz do pobliskiego Feliksowa.

Pogoda sprzyjała zawodnikom i przez cały mecz świeciło słońce. W poczynaniach jednych i drugich widać było jednak sporo chaosu i nerwowości.
Nasza drużyna całkowicie kontrolowała przebieg meczu zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie. Strzelanie rozpoczął nasz kapitan - Mikołaj Izak, który świetnie odnalazł się w polu karnym przeciwnika i solidnym strzałem na długi słupek dał nam prowadzenie. Z minuty na minutę teresińskie lwy co raz bardziej się rozkręcały, co udokumentowały jeszcze dwoma trafieniami przed przerwą. Najpierw karnego na bramkę zamienił niezawodny w takich sytuacjach Filip Mikołajczyk, a później świetnym strzałem z dystansu popisał się Kacper Zyzek. Wynik do przerwy mógł być jeszcze wyższy, ale nie wykorzystaliśmy drugiej jedenastki.

Druga połowa bardziej wyrównana, a większość pojedynków toczyła się w środkowej strefie boiska. Z naszej strony brakowało dokładności i ostatniego podania. Jednakże udało nam się zdobyć kolejną bramkę. W polu karnym zamieszanie wykorzystał Aleksander Pietruszka i wbił piłkę do pustej bramki. Przeciwnik szybko odpowiedział trafieniem, które ustaliło wynik spotkania na 1:4 na naszą korzyść.

Piast Feliksów 1:4 KS Teresin (0:3)
bramki: Mikołaj Izak, Filip Mikołajczyk, Kacper Zyzek i Aleksander Pietruszka

Skład: Adam Prekiel, Mikołaj Izak, Bartek Makowiecki, Szymon Matuszkiewicz, Piotr Pietrzak, Filip Mikołajczyk, Bartek Jarzębowski, Kacper Zyzek, Maciej Białkowski, Kajetan Walicki, Aleksander Pietruszka, Wiktor Pietruszka

Zapraszamy na nasze ostatnie spotkanie w tej rundzie. Już za tydzień w sobotę 10.11.2018 o godz. 13.30 podejmować będziemy na własnym boisku zespół Orła Kampinos.